PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465138}

Terapia

In Treatment
8,0 4 206
ocen
8,0 10 1 4206
Terapia
powrót do forum serialu Terapia

trzeba miec cierpliwosc do tego serialu. wyobraz sobie ze uczestniczyssz jako widz w sesji psychologa z pacjentem, wlasnie o tym jest ten serial :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
lain_coubert

Lol co ja takiego powiedziałem żeby usuwać mój post?? Skandal przez duże S

dlatego ten filmweb jest jaki jest

ocenił(a) serial na 8
Gobblin

obejrzałem pierwszy i ...wow!! Niezły, naprawdę niezły. W życiu takiego serialu nie widziałem.

ocenił(a) serial na 7
lain_coubert

czy teraz gdzies ten serial mozna obejrzec?nie wie ktos?a moze niedlugo bedzie puszczony na jakims kanale?

Gobblin

jak wylglada ten serial? oprocz tego ze uczestniczy sie z sesji terapeutycznej.

ocenił(a) serial na 9
roberciktonie

dla mnie serial miazga..
no są różne gadki z sajkologiem.
bardzo ciekawe..
..dla kumatych
;]

ocenił(a) serial na 10
Gobblin

serial genialny jak dla mnie:)Tak jak mówisz, siadam przy każdym kolejnym odcinku i czuję jakbym sama tam siedziała. W problemie każdego bohatera można doszukać się czegoś dla siebie. Czuję się jakbym w końcu poszła do psychologa, na którego zawsze nie ma się pieniędzy i się nie idzie, bo w Polsce wezmą Cię za wariata:P
Podoba mi się stwierdzenie już w drugim odcinku, gdy Paul mówi terapeutyczny żart, odpowiadając, że u psychologa zakłada się, że klient zawsze kłamie i coś ukrywa, a zadaniem psychologa jest odkrycie tego, co ukrywa i doprowadzenie do konfrontacji ze swoimi uczuciami. O to chyba chodzi i jemu świetnie to wychodzi:)
Czekam z niecierpliwością na każdy kolejny odcinek, bo dopiero oglądam od niedawna:)

ocenił(a) serial na 7
elwajra

a mozesz powiedziec,gdzie go ogladasz?bo ja wszedzie go szukalam i nie moge znalezc...

ocenił(a) serial na 10
pati_b1

hehe no w telewizji to on nigdzie nie leci więc jest tylko jedno miejsce skąd go można mieć;)

ocenił(a) serial na 9
elwajra

wie ktoś ile będzie odcinków?

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

w 2-im sezonie??
tego najstarsi Górale nie wiedzą..

1-szy - 43. odc.

ocenił(a) serial na 9
EmiL0s

bedzie jeszcze 2 sezon ?? o boże...

elwajra

Pamiętajcie, że jest różnica pomiędzy wizytą u psychologa a psychoterapeuty. On jest psychoterapeutą (psycholog nie zawsze nim jest).
Myślę, że nie jest już tak źle w Polsce jeśli chodzi o takie wizyty. Raczej lęk budzi jeszcze wizyta u psychiatry, choć i te stają się bardziej popularne ze względu na różne mniejsze zaburzenia, które również nadają się do farmakoterapii.

Gra aktorów jest faktycznie bardzo dobra, są bardzo autentyczni, dlatego nie czuć żadnej sztuczności. Choć przeciętnego widza serial może nudzić, to dla zainteresowanych psychologią, psychoterapią to świetna pozycja.

Cieszy fakt, że w końcu ktoś propaguje (bardziej odkrywa) terapię. Można zobaczyć, że nie ma tam nic strasznego, że nie jest dla żadnych wariatów, tylko dla każdego. Zobaczyć na czym polega.
Polecam serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones