PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583230}

Teresa

7,8 1 058
ocen
7,8 10 1 1058
Teresa
powrót do forum serialu Teresa

kto wie jak skończy sie TERESA? spotka ją jakaś kara za te wszystskie krzywdy ? a właśnie co stanie sie z AIda jak mariano bedzie z aurorą, i jak potoczą sie losy esperansy, przebaczy rubenowi ? beda razem ? nAPISZCZIE TEZ DLACZEGO umra rodzice TERESY ? wiem że ojciec mrze na pewno , ale dlaczego ?

magdziora

1. Są 3 alternatywne zakończenia Teresy. W pierwszym z nich Teresa się nie zmienia i będzie podrywać swego nowego szefa. W drugim zastrzeli ją Fernando. W trzecim zaś Teresa zostaje z Arturo, który wybaczy jej wszystkie gierki i kłamstwa. U nas prawdopodobnie zostanie wyemitowana wersja trzecia czyli, że zostanie z Arturo. Aczkolwiek osobiście wersję drugą uważam za najciekawszą.
2. Nie mam pojęcia co będzie z Aidą.
3. Esperanza będzie z Hernanem, tym lekarzem.
4. Ooo to ojciec Teresy umrze??? Szkoda, to bardzo sympatyczna postać, mogliby go zostawić przy życiu (wrrr....)

A Teresa będzie z Fernando dopiero w 140 odcinku...... Zostawi Luisę przed ołtarzem...

ocenił(a) serial na 8
ter_filmweb

A co z Mariano ? To on nie będzie z Teresą ?
Oohh szkoda że ojciec Teresy umrze , dawał taką ciepła energie heh ;)

moniczka97

Mariano będzie z Aurorą

ocenił(a) serial na 10
ter_filmweb

Niesamoiwte,że jest tyle zakończeń..gdzie można obejrzeć pozostałe dwa ?

magdziora

Aida w ostatnim odcinku będzie sama. pokazą tylko ze sie zmienila, pogodzi sie z Esperanza i odwiedzi brata. Esperanza będzie szczesliwa z Hernanem i chyba będzie się spodziewać drugiego dziecka, jeśli dobrze zrozumiałam. A Ruben umrze.

sylwia_to_ja

a w ktorym odcinku umrze ruben

ocenił(a) serial na 1
magazynier_48

Jedyny dobry finał, to ten w którym Teresa ginie. Niestety nie poleci u nas. Szkoda czasu na tego gniota. Jak już miała być kalka RUBI to chociaż prota mogli zmienić. Żenujący serial

ocenił(a) serial na 9
casic

To nie miała być żadna kalka Rubi i całe szczęście, że Teresa nie ginie ;). Z tego, co wiem, telenowela Teresa wzorowana była na jakimś filmie, już nie pamiętam tytułu. A tak poza tym Rubi była wyrachowana i zdolna do wszystkiego, Teresa ma jeszcze jakieś emocje i wyrzuty sumienia w związku ze swoimi uczynkami, choć zagłuszane przez jej żądzę pieniądza. Uważam, że Teresa kończy się odpowiednio. Poza tym, nie ukrywam, że lubię parę Arturo - Teresa i wcale mi nie żal, że będą razem.

ocenił(a) serial na 9
Silencium

Mała poprawka, "Teresa" to po prostu remake starej jak świat telenoweli o tym samym tytule. Pierwsza odsłona leciała w 1959 roku ;). Ostatnia, z Salmą Hayek w 1989. Reklamodawcy odwoływali się często do "Rubi", sam wybór aktorów, którzy występowali w obu telenowelach nie był z pewnością przypadkowy, ale to jeszcze nic nie znaczy. "Teresa" jest innym serialem niż "Cena marzeń" i tytułowa bohaterka od Rubi również się różni.

ocenił(a) serial na 7
casic

Tak, Teresa ginie przez Fernando który ją zabije. Poniżej dwa filmiki które udało mi się znaleźć, odnośnie różnych zakończeń Teresy :
http://www.youtube.com/watch?v=EgpLV6Ig9m4
http://www.youtube.com/watch?v=W3EvyHbD8Gc&feature=related

ocenił(a) serial na 9
martamk4

Z tego co wiem, ostatecznie "Teresa" kończy się tym, że zostaje ona z Arturo. Zarówno wersja co do tego, że dalej robi, to co robiła wcześniej i manipuluje mężczyznami, jak i wersja z Fernando, to po prostu alternatywne zakończenia. Często jest tak, że przy tworzeniu filmów i seriali tworzy się również inne zakończenia ;).

użytkownik usunięty
Silencium

szkoda że Teresa nie będzie z Mariano pasowali do siebie

ocenił(a) serial na 7

I dobrze, ona by go zniszczyła, Teresa może i jest dobra ale jej ambicja jest chora. poza tym Aurora jest od niej lepsza, jakby to ująć sympatyczniejsza i bardziej do Mariano pasuje, ale to tylko moje skromne zdanie.

ocenił(a) serial na 9

Zdecydowanie bardziej wolę ją u boku Arturo, którego zresztą lubię bardziej ;). Zresztą uważam, że ona do Mariano po prostu nie pasowała od samego początku. Mariano był młody, zależało mu przede wszystkim na rodzinie, bliskich, w pierwszej kolejności chciał pomóc im, a dopiero później się rozwijać i tak było zawsze. Natomiast Teresa chciała się rozwijać, zdobyć pieniądze, wykształcenie i poznać świat. Myślę, że na tym tle zawsze dochodziłoby pomiędzy nimi do sporu, nawet, gdyby Mariano rzeczywiście był wreszcie tak bogaty, jak Teresa by tego chciało. Z Arturo sytuacja jest trochę inna, to starszy mężczyzna, stateczny, mniej impulsywny, który mógł z początku zapewnić Teresie wszystko to, czego chciała.

Silencium

To ja chyba widziałam jeszcze inne zakończenie, bo było w nim tak, że Arturo i Lucia byli razem, a od Teresy wszyscy się odwrócili, nawet gosposia się wyprowadziła :)
Tutaj ktoś wcześniej pytał kiedy umrze Ruben. Z tego co pamiętam zabito go w ostatnim odcinku, w więzieniu.

ocenił(a) serial na 9
bittersweet_

Hm... Z tego co wiem, taki jest element wszystkich trzech zakończeń ;). To znaczy najpierw "Teresa" usiłuje naprawić jeszcze swoje błędy, zdaje sobie sprawę z tego, że źle zrobiła, ale nikt nie chce jej wybaczyć. Co dalej?
[SPOJLER]
Teresa zostaje w domu sama i płacze.
W normalnym zakończeniu, znajduje ją Arturo, który, jak wynika z tego, co się dalej dzieje (całują się i przytulają), wybacza "Teresie" i decyduje się z nią być.
W kolejnym, Teresę zastaje Fernando, który do niej strzela. Teresa umiera.
W trzecim, następuje przeskok do innej sceny, w której Teresa jest ukazana jako pracownica jakiejś firmy, która znowu podrywa jakiegoś majętnego pana ;).

Silencium

Tak, masz rację. Fragment, który ja oglądałam miał wyciętą ostatnią scenę. Teraz właśnie odszukałam te trzy zakończenia i muszę przyznać, że żadne do końca mnie nie satysfakcjonuje...

ocenił(a) serial na 9
bittersweet_

Bo z telenowelami tak często jest, że coś się strasznie długo ciągnie, po czym nagle kończy się w ciągu ostatnich odcinków bardzo gwałtownie, pomijając niektóre kwestie. Mnie też zakończenia jakoś w pełni nie satysfakcjonują, ale lubię to, w którym Teresa zostaje z Arturo, bo lubię tę parę. Pozostałe dwa nie do końca mi odpowiadają :).

ocenił(a) serial na 8
bittersweet_

Masz może linki?

Silencium

Kurde niewiedziałam o tych alternatywnych zakończeniach.Oglądałam tylko te wktorych przychodzi do niej Arturo :)

Lunasol

można obejrzeć na dailymotion, jeśli jesteś zainteresowana.

bittersweet_

dzięki :)

magdziora

Serialkończy sie na tym jak samotna Teresa rozpacza nad wszystkimiktorych straciła. Wtedy przychodzi do niej zapłakany Arturo i sie przytulaja i koniec :) Aida nie bedzie chyba z nikim. Ojciec teresy umrze-dostanie zawału.

Lunasol

Też bym się do niej przytulił.

Piramidoglowy

No to jak każdy chyba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones