PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769361}

Terror

The Terror
7,5 14 666
ocen
7,5 10 1 14666
7,5 8
ocen krytyków
Terror
powrót do forum serialu Terror

nie chcę oceniać

ocenił(a) serial na 8

całości na podstawie pierwszego odcinka, ale zapowiada się kawałek dobrego kina, na razie rzuca się w oczy świetna obsada, scenografia, stroje, okręty i ten mroczny nastrój, który narasta z minuty na minutę, w miarę jak spada temperatura i przybywa powłoki lodowej :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dar0962

Ta strona nie działa!

ocenił(a) serial na 8
swierzb

działa, sprawdziłem przed chwilą, korzystam z niej na bieżąco, trzeba czasem tylko powalczyć z uporczywymi reklamami

Dar0962

Mi się wyświetla komunikat przekierowujący na amerykańską stronę.

ocenił(a) serial na 8
swierzb

https _: _//_fili_._cc_/ usuń dolne kreski, u mnie działa normalnie powinno pojawić się w wyszukiwarce hasło: filiser filmy i seriale online - kliknij na nie

ocenił(a) serial na 8
Pyramid_Head

A teraz jest już siódmy.

ocenił(a) serial na 9
Malkontent46

Są wszystkie. Gorzej z polskimi napisami. Lecz nie jesteśmy przytłoczeni ogromem dialogów, więc nawet ci mniej biegli z angielskiego dadzą radę obejrzeć, chociażby z napisami po angielsku.

ocenił(a) serial na 8
Janusz__filmweb

Na razie mam osiem odcinków. Siódmy i ósmy bez napisów. Tzn. siódmy ma napisy, ale jakiś sprawny inaczej je wstawił, bo nie rozumiem o co chodzi.

ocenił(a) serial na 9
Malkontent46

Są już wszystkie w Internetach. Ale trzeba po angielsku ogladać. chyba że ktoś zna chorwacki ;)

użytkownik usunięty
Renata_Zybura

Niekoniecznie

http://exsites.pl/filmy/seriale/177936-terror-the-terro-2018pl-sezon-1720phdtvxv id-h1-lektor-pl.html

ocenił(a) serial na 9

Sytuacja zmienia się z dnia na dzien, wiem o tym. Ale obejrzałam juz cały sezon :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones