miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Testament: Historia Mojżesza

Testament: The Story of Moses
2024
1h 25m
6,5 268
ocen
6,5 10 1 268
Ten pouczający fabularyzowany dokument z komentarzami teologów i historyków to zapis niezwykłego życia Mojżesza jako księcia, proroka i nie tylko. więcej mniej
Testament: Historia Mojżesza zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Testament: Historia Mojżesza
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-03-06T09:06:30 https://fwcdn.pl/webv/83/76/68376/68376.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/66/10048866/Testament_Historia_Mojzesza___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm

"Testament: Historia Mojżesza" to widowiskowy, trzyodcinkowy serial poświęcony życiu Mojżesza i jego drodze od wyrzutka i mordercy do proroka i wyzwoliciela Hebrajczyków. Od brzegów Nilu, przez górę Synaj, aż po Morze Czerwone, ten porywający serial przeplatany wywiadami z ekspertami przedstawia niezwykle osobiste dążenie Mojżesza do odkupienia, które dało początek jednym z najbardziej inspirujących wydarzeń opisanych w Biblii, Koranie i Torze.

dystrybucja
Netflix
studio
Karga Seven Pictures
tytuł oryg.
Testament: The Story of Moses
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mogło się obejść bez tych kretynów co ciągle przerywali oglądanie i sobie gadali swoje refleksje w tle. Naprawdę za każdym razem mega mnie to wkurzało i odrywało od oglądania.

Żenada

ocenił(a) serial na 1

Żenujący serial , ciekawe kto jest w stanie obejrzeć , wysłuchać tego gniota ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones