PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023976}

The 8 Show

Deo eiteu syo
6,7 2 978
ocen
6,7 10 1 2978
The 8 Show
powrót do forum serialu The 8 Show

Z 3 odcinki dałem radę, na siłę mogło nawet trochę wciągnąć, choć przez cały czas czegoś w scenariuszu brakowało. Można było to pociągnąć w 100 różnych stron, wybrali najgorszą. Bodajże na odcinku czwartym albo piatym (niedokończonym) dałem sobie spokój. Poszło w idiotycznym kierunku, a pani z nr 8 zniechęciła mnie ostatecznie. Jeśli jakiś debilny sadyzm rajcuje dzisiejszego widza to niech siła wyższa, jakakolwiek, ma tę planetę w opiece. Gdybym miał polecić to chyba tylko dla obejrzenia zdebilniałej postaci "Ósemki", bo tak denerwującej postaci serialowej to chyba jeszcze nie widzieliście.
Zauważyłem, że w ostatnich latach mieszkańcom kraju Korea Płd zdrowo pomieszało się we łbach.

Ubik777

3 dni z rzędu oglądałem, 6 razy zasnąłem, mam podobne zdanie, myślę jednak,że skoro męczyło mnie oglądanie tego tak jak męczyli się w nim bohaterowie,razem z nimi cierpiałem to znaczy,że realizacja jest na wysokim poziomie
Poza tym ja miałem skojarzenia z Platformą i Alice on Borderland jednak jakoś w inne strony to poszło a ostatnie odcinki to z serialem The OA,

pawel059

No fakt, wybitnie zaczerpnięto tutaj motyw z Platformy. Zatem Squid, Alice, Platforma i jeszcze OA. Oryginalne dzieło.

ocenił(a) serial na 6
Ubik777

Ten debilny sadyzm to prawdziwy świat w każdym eksperymencie społecznym ;D Mieli zrobić serial i pokazać idylliczny obraz społeczeństwa ;D?

hasztagmisiek

Po prostu mogli zrobić lepszy serial. Do tego nie jest potrzebne epatowanie sadyzmem, zwłaszcza w tak miałkim, mało przekonującym wydaniu.

ocenił(a) serial na 6
Ubik777

Czyli jaki byłby ten lepszy?
Zresztą ta dyskusja nie ma sensu.
Serial jest dobry, co pokazuje statystyka. A zdanie jest tylko twoje.
Swoją drogą, to nie Koreańczykom pomieszało się we łbach, bo traktowanie siebie jako lepszego i narcyzm jest właśnie tego tego oznaką ;D

hasztagmisiek

Nie tylko moje, jak widać powyżej kilkanaście osób zgadza się z tą opinią. Zerknij w neta, Koreańczycy pasjonują się oglądaniem jak ktoś spożywa na żywo jedzenie i o tym mówi. Im już dawno się pomieszało. Jak zresztą wielu innym. Bez odbioru, bo bez sensu są takie dyskusje.

ocenił(a) serial na 6
Ubik777

Dokładnie, bez sensu są dyskusje z kimś, kto bez żadnego powodu, uważa się lepszym od innych ;D

hasztagmisiek

Nie rozumiesz, ale pozdrawiam serdecznie i życzę miłej reszty życia.

ocenił(a) serial na 10
Ubik777

może kiedyś dojrzejesz do produkcji :)

wronakosz1

Wręcz odwrotnie, ja już dawno dojrzałem żeby móc dostrzec infantylność tego sadyzmu, a ty jeszcze nie.

Ubik777

ubik piszesz glupoty tumanie

artur_352

Kapitalny z ciebie człowiek. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 8
Ubik777

To jak nie lubisz przemocy, to oglądaj " M jak Miłość".

zielonykojot

Dzięki za świetną poradę.

Ubik777

W jaką inną stronę moglo pojsc zalozenie o grupie stracencow ktorzy za kasę, w zamknieciu, maja rozbawic bogatych? Nie musisz podawac 100 propozycji. Podaj trzy.

ocenił(a) serial na 3
Ubik777

Ja niestety obejrzałem do końca. Nie wiem, chyba liczyłem na jakieś ciekawe zakończenie. Naiwniak ze mnie. Przecież praktycznie od samego początku widać było, że to bardzo powierzchowna, wręcz "na siłę" stworzona metafora współczesnego społeczeństwa. Jednowymiarowe, głupie, naiwne i okrutne postaci. Scenariusz, w którym "twistem" nazywa się kolejne idiotyczne zachowanie. Scenariusz napisany na kolanie z mnóstwem dziur i całą masą bezsensownej przemocy. Bardziej od miałkości tego "dzieła" martwią mnie tylko zachwyty nad jego głębokością. Witaj pokolenie tiktoka. Ja spadam!

Zavisha

Trafna diagnoza. Powierzchowność i naiwność czuć od pierwszego odcinka, potem ten cały sadyzm dopełnia "dzieła". No ale - sądząc po ocenach - widocznie tak płytko potraktowany temat w pełni zaspokaja wymagania dużej części współczesnego widza. Tak jak obrazek w internecie jest lepszy od tekstu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones