The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys sezon 3, odcinek 7
odcinek The Boys (2019)

Świeczka na dobranoc

Here Comes a Candle to Light You to Bed 1h 4m
8,0 1 073
oceny
8,0 10 1 1073
The Boys
powrót do forum s3e7

Co to będzie za finał!

ocenił(a) serial na 10

Spodziewałem się, że po Herogasm tempo akcji spadnie, bo takie tempo ciężko utrzymać cały czas, ale jednak odcinek na bardzo wysokim poziomie, więc mam olbrzymie oczekiwania co do finału. Po pierwsze fajnie pokazane oddziaływanie mediów na społeczeństwo. Z jednej strony oczernianie Starlight, pomimo jej wypowiedzi no i brak reakcji jej fanów na to co przekazywała (a przynajmniej brak ukazania tego w serialu). Z drugiej strony to jak ludzie ślepo wierzą w przekaz telewizyjny, całkowicie odrzucając możliwość jakiejkolwiek dyskusji.
Druga rzecz to rozwinięcie historii wystawienia SB ruskim poprzez rysunkowe postaci w głowie BN, który jak się okazuje, jest po części bezmyślnym dronem sterowanym przez Vought (co poniekąd było już przed Nikaraguą, a dalej spotęgowane przez... uszkodzenie mózgu).
Trzecia rzecz to zagłębienie się w historię Rzeźnika, co myślę, że w pewnym momencie będzie miało jakieś konsekwencje.
No i czwarta rzecz i w zasadzie najważniejsza to plot twist na samym końcu odcinka. Jestem szalenie ciekaw jak ten sezon się zakończy i czy SB pojawi się w następnym sezonie (po cichu bardzo na to liczę), chociaż spekuluję, że ktoś z dwójki SB i BN jednak zginie. Ogólnie zapowiada się bardzo emocjonująco i przyznam się, że dawno się tak nie ekscytowałem w oczekiwaniu na kolejny odcinek serialu (może GoT, kiedy to ostatni sezon skutecznie zgasił ten "żar").

kfcboy

aby utrzymać poziom muszą zezgonować Butchera. osobiście to jedyna postać, którą ubóstwiam, to na nim całe The Boys się ciągnie, ale liczę na to, że kolejny sezon będzie bez niego. 4 sezon o tym samym zepsuje tylko ten serial.

ocenił(a) serial na 9
arkuuu

A gdzie tam rzeznik przeżyje bankowa, predzej zginie Hughie

Gladiator1000

Ja podejrzewam, że temp V zabije Hughie, przez co Butcherowi z poczucia winy totalnie odbije palma. Weźmie normalne V i stanie się czarnym charakterem.

ocenił(a) serial na 9
kfcboy

Ja liczę, że Noira zamiesza w finale. Liczę też że "Cycuś" weźmie V i nas zaskoczy.

ocenił(a) serial na 10
morfen111

A ja wam mówię że BN zabije SB do spółki z Butcherem i Hughie a później dołączy do The Boys za któregoś z nich, pewnie za Butchera, bo targany wyrzutami sumienia po śmierci Lennyego poświęci się żeby ratować Hughiego. Zresztą od początku tego serialu widać, że Noir to wrażliwy gościu: płacze, bawi się z dziećmi, wzdycha na widok martwego wieloryba, gra na fortepianie, ma wymyślonych bajkowych przyjaciół. A gdy już używa przemocy to jest to na polecenie Vought.

kfcboy

Niestety finał to lekkie rozczarowanie. Miało być epicko jak 2 poprzednie epizody, a tak jest spory niedosyt. Chyba już wolałbym gdyby 3 sezon zakończył się mocnym cliffhangerem, a tymczasem mamy to co wiedzieliśmy po 1 sezonie, w sumie nic zaskakującego i być może ostatni 4 sezon, to będzie powtórka z rozrywki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones