PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479151}
6,5 2 530
ocen
6,5 10 1 2530
The Cleveland Show
powrót do forum serialu The Cleveland Show

Śmieszny :) ale jeszcze trochę mu brakuję takiej porządnej wulgarności jaka jest w family guyu :)
Rozwalają mnie jego nowi przyjaciele: miś, redneck i maminsynek :) Może być ciekawie :):):)

ocenił(a) serial na 6
whatisthis1

lepszy czy gorszy od american dad Twoim zdaniem ? ;)

ocenił(a) serial na 3
whatisthis1

Mi osobiście nie przypadł do gustu. Jest to humor podobnie jak w Family Dad nastawiony na mieszkańców USA. Family Guy jest bardziej internacjonalny dlatego bawi ludzi na całym świecie. Zapewne czarnoskórzy amerykanie bedą się bawić świetnie oglądając Clevenland Show, europejczycy jednak nie tak bardzo.

ocenił(a) serial na 6
Mongoose

dla mnie fajny ale wolalabym zeby emitowali 2x w tygodniu family guy niz the cleveland show, nie wiem po co sie brali za nowa produkcje skoro family guy byl wystarczajaco dobry.

ocenił(a) serial na 6
rubia1b

Wygląda to tak, jakby chcieli zrobić świetny odcinek w Family Guyu (i to im wyszło) i nie mieli już czasu, żeby wymyślić coś ciekawego do The Cleveland Show. Niestety bardzo się rozczarowałem. Poza sceną gdy Peter po raz kolejny zniszczył Clevelandowi wannę ;) A nowy American Dad bez błysku, chociaż spodobały mi się nawiązania do Rambo i Czasu Apokalpsy :)

whatisthis1

Myślę że ten serial jeszcze się rozkręci, ale i tak pewnie wyjdzie "Bill Cosby Show" w mniej grzecznej wersji, takie obyczajowe bardziej niż ostre i absurdalne jak Family Guy. Ale sąsiedzi na czele z miśkiem chyba poprawią ocenę.

ocenił(a) serial na 6
darkin_2

Tragedia! Jestem już po drugim odcinku i muszę powiedzieć, że CS jest strasznie słaby. Mam nadzieję, że FOX zrezygnuje z tego czegoś, to nie będzie mnie kusiło na oglądanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones