PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747284}

The Crown

8,2 94 406
ocen
8,2 10 1 94406
7,7 24
oceny krytyków
The Crown
powrót do forum serialu The Crown

Serial naprawdę fajny, szkoda tylko, że nie poszli z duchem naszych czasów i nie dali w rolę Elżbiety jakieś obiecującej czarnoskórej aktorki. Zoe Saldana by się nadała.

ocenił(a) serial na 9
xgromphx

xD to prawda też mnie zdziwił ten ruch Netflixa - bardzo nie w ich stylu..

ocenił(a) serial na 9
xgromphx

Ja w ogóle jestem w szoku, bo praktycznie nie ma tutaj jakiegoś SJW syfu, Londyn zgodnie z prawdą historyczną bardzo biały, całość jest wyważona i nie wciska do gardła różnych ideologii, z których wspierania Netflix jest znany. Ponadto serial jest pięknie nakręcony, przepych zajmuje dosłownie każdy kadr, aktorstwo jest wspaniałe a historia interesująca. Widząc logo Netflixa na początku każdego odcinka ciężko mi nie przecierać oczu ze zdumienia, jak bardzo ten serial jest NIE Netflixowy. Bardzo podoba mi się też kreacja głównej bohaterki i pokazanie, jak silną jest kobietą, bez odbierania jej typowo kobiecych cech, np. poprzez ukazywanie, że jej siła wynika właśnie z tego, że jest kobietą (empatia) a nie poprzez przerabianie jej na kolejnego babochłopa. Twórcy takich gniotów jak GoT, The Last Jedi czy ostatni Terminator mogliby się uczyć z tego serialu jak pisać kobiece postacie w filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones