Chyba "zakochałam się" w głównym bohaterze!:)
Spadłam z krzesła, gdy dowiedziałam się, kto jest zdrajcą.
Nadal nie mogę się otrząsnąć po całej intrydze, po tej całej niepewności, i po całym okrucieństwie.
Serial ma wspaniały klimat, idealnych aktorów, doskonale odtwarza epokę. I to ciągłe zagrożenie!