PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484439}
7,2 2 629
ocen
7,2 10 1 2629
The Inbetweeners
powrót do forum serialu The Inbetweeners

Jak dla mnie zawód.

ocenił(a) serial na 6

W UK serial jest naprawdę popularny, tutaj opinie świetne, skinsy i misfits mi się podobały więc oczekiwałem, że inbetweeners też będzie dobry ale jak dla mnie to totalna klapa. Serial nie ma prawie żadnej fabuły która by spajała odcinki i sprawiała że czekasz na następny, każdy epizod jest taki sam (Chłopaki coś planują, zabierają się za to, kończy się to wielkim failem, FINITO!) Poczucie humoru jest denne, choć przyznam, że czasem zarechoczę, a 4 główne postacie są do siebie podobne i nie są zbyt ciekawe. Jak dla mnie lipa.

ocenił(a) serial na 9
sysak

Hmm dla mnie serial jest bardzo elegancki a to dlatego, że sam przeżywałem ze swoją paczką wiele podobnych sytuacji. Oczywiście w serialu są one często przerysowane, no ale mniejsza z tym. Humor jest dobry, nic wybitnego, ale czasami się dobrze uśmiałem. Skoro obejrzałeś Misfits czy Skins, polecam ci mój najukochańszy lol 'Peep Show' oraz przy okazji 'Shameless'. To już są total pro seriale.

ocenił(a) serial na 10
TurnMeOn

czasem sie zastanawiam co Ci ludzie ogladaja, przeciez to jest czysta komedia ktora ma na celu rozsmieszyc. jak nie znasz angielskiego z wysp b dobrze czy ogladasz z napisamy to nie dziwie sie ze Cie nie smieszy

ocenił(a) serial na 6
n0ah

Britisz inglisz to nie problem dla mnie. Po prostu nie moje klimaty i już. ;) Pozdrawiam

n0ah

Rozumiem w takim razie, że oglądałeś/oglądałaś "Monthy Pythona" czy "Czarną Żmiję" po ang?

ocenił(a) serial na 9
sysak

Moim znajomym też się Inbetweenersi nie podobali, no ale jak się żyje w przekonaniu, że świat wygląda tak jak w Skinsach, to niestety nic nie dorównuje temu "wyznacznikowi zajebistości" :> żeby nie było, że to do Ciebie - uogólniam ;)

ocenił(a) serial na 9
sysak

W anglii serial jest tak popularny dlatego ze idealnie odzwierciedla angielskie nastolatki i szkole. Ja juz od bardzo dawna mieszkam w anglii, i bylam w angielskiej podstawowce, gimnazjum i liceum dlatego uwazam ze serial jest genialny i idealnie odrazuje angielskie dzieciaki i ich idiotyczne pomysly a przede wszystkim sposob w jaki glowni bohaterowie rozmawiaja i jakich tekstow uzywaja! Jak dla mnie ARCYDZIELO! Nie chce nikomu ublizac ale moze jednak nie 'lapiecie' klimatu, i wedlug mnie trzeba naprawde dobrze mowic po angielsku zeby polubic! Jak dla mnie 9/10!

ocenił(a) serial na 10
megi2208

a nie znacie się. wydaje mi się, że jednak w dużej mierze nie śmieszy niektórych ten serial bo ma problem z angielskim. najlepiej ściągnąć sobie angielskie napisy. wtedy się nic nie traci (jak to jest w przypadku lektora i pl napisów) a jedynie zyskuje. brytyjski angielski jest tak specyficzny, że polacy, którzy jednak częściej oglądają filmy i seriale amerykańskie, moga mieć z nim problem. jeśli ktoś nie zna angielskiego perfekcyjnie lub nie oglada tego z angielskimi napisami zwyczajnie traci połowe żartów.

ocenił(a) serial na 8
sysak

no jesli podobało ci się Skins to nie dziwię się, że to ci się nie podobało... Tym bardziej, że ten serial jest przesmiewczy w stosunku do tego co jest przedstawiane w Skinsach np..

ocenił(a) serial na 6
paranormalsun

Ze skinsów też podobał mi się tylko pierwszy i drugi sezon, bo były głupkowate i śmieszne, reszta już jest za bardzo emo-ciotkowata. Ale za to widziałem Inbetweeners the Movie i film bardzo mi się podobał. Nie był tak przewidywalny jak serial i chłopakom w końcu się udało coś wyrwać ;)

ocenił(a) serial na 8
sysak

Jak dla mnie wypas ; ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones