The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek The Last of Us (2023)

Gdy zgubisz się w ciemności

When You're Lost in the Darkness 1h 20m
8,4 9 898
ocen
8,4 10 1 9898
The Last of Us
powrót do forum s1e1

Prolog - czy córka Joela Sarah miał ciemny odcień skóry?, czy wujek Tommy był Meksykaninem?,
20 lat później - Tess wygląda w grze o wiele lepiej, jest młodsza, wysportowana i bardziej atrakcyjna, Ellie, na cóż, w grze wygląda zdecydowanie młodziej (14 lat), jest delikatniejsza i bardziej dziecięca, od razu wzbudza sympatię u gracza i chęć pomagania, w propozycji serialowej mamy odczynienia z 19 latką, która nie pasuje do tej roli pod każdym względem

ocenił(a) serial na 6
kanka_biba

Zgodzę się, że durna decyzja jeśli chodzi o córkę Joela, ale czy to ma większe znacznie , patrząc na to co później dzieje się w fabule? Gdyby nie ten komentarz , to bym nawet nie wiedział , że Tommy to Meksykanin , więc tylko spostrzegawczy może poczuć się "oszukany" , Tess bardzo dobrze zrobili, bo raczej wątpię, aby ktoś chciał super modelkę w post apo świecie, a Ellie w życiu nie wygląda na 19 lat, czepianie się szczegółów.

ocenił(a) serial na 1
kanka_biba

Serialowa Ellie to nieporozumienie totalne...

kanka_biba

No tak, bo kolor skóry jest ważniejszy xD przecież to są te same postaci, w zachowaniu, stylu mówienia, motywacjach, decyzjach, emocjach, porywczości czy stonowaniu są identyczne do pierwowzorów. Ktoś chyba jest przeraźliwie przewrażliwiony na temat poziomu melaniny w czyjejś skórze.

ocenił(a) serial na 1
mikolaj_lajming

O czym ty pitolisz?
Naprawdę nie widzisz różnicy w sympatycznej i ładnej buzi Elli z gry a tym koszmarkiem z serialu?

ocenił(a) serial na 8
HRA

Nie widze bo nie grałem :D
za same technikalia powinno być z 3 oczka, fabularnie to jest kalka początku gry więc skoro gra jest dobra to i serial też. więc jeśli tylko casting ci nie pasuje to i tak jest wiecej niz 1. jeśli ktoś ocenia serial na 1 po jednym odcinku to są dwie opcje, 1 jest trolem, 2 jest obrażonym dzieckiem bo serial nie wyglada jak gra. odpowiedz sobie sam.

PS. O czym ty pitolisz?

HRA

Ellie w serialu wygląda kompletnie inaczej niż w grze. I co z tego? Ja też się stresowałem, że to nawet troszkę niepodobna twarz, ale jasny gwint, ona swoją grą aktorską oddaje Ellie w 110% i o to najbardziej chodzi.
Nie przyszło Ci do głowy, że może jednak nie istnieje aktorka wyglądająca jak Ellie i jednocześnie potrafiąca oddać jej postać tak dobrze, a Ashley Johnson która w grze użycza jej głosu oraz mocapa już nie jest w tym wieku co trzeba aby zagrać 14-latkę? Co wolisz - popatrzeć sobie na ładną 14-latkę i jej drewniane aktorstwo, czy poznać Ellie taką jaką ona jest w grze? Bo jedna z tych opcji, powiem Ci, troszkę mnie niepokoi.
Poza tym - jak w świecie opanowanym przez zombie, w wojskowym sierocińcu ma się nagle pojawić przepiękna dziewczyna o urodzie nie wiem, młodej Chloe Grace-Moretz? Czy Ty serio jesteś tak napalony na wygląd, że nie dochodzi do Ciebie, że w rzeczywistości jaką przedstawia serial ktoś o takiej urodzie nie może z logicznego punktu widzenia istnieć? Wszyscy tam chodzą brudni, źle ubrani, niedożywieni, z worami pod oczami, jaka logika nagle stałaby za tym, aby postawić w roli Ellie aktorkę o cechach modelki? W grze to uchodziło, w grze to działało. Ale kurde, to jest live action serial, nie da się tego w jeden do jeden przenieść na język filmowy i nie zrobić z tego gniota bez polotu, za to zasranego fanserwisem

ocenił(a) serial na 8
kanka_biba

ja tylko dam Ci znać, że tommy jest latynosem bo joel też w serialu jest latynosem. więc jak obsadzili latino w roli joela to z tommego mieli zrobic bialego? to by nie mialo sensu. a jakos nie widze zeby ci przeszkadzal joelo latinoso

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones