serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

The Last of Us

2023
1h
7,8 70 848
ocen
7,8 10 1 70848
7,3 34
oceny krytyków
Gdy globalna pandemia niszczy cywilizację, zahartowany w bojach ocalały przejmuje opiekę nad 14-letnią dziewczyną, która może być ostatnią nadzieją ludzkości. Zobacz pełny opis
The Last of Us zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 8 nagród Emmy, 26 innych nagród oraz 66 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
The Last of Us
Zwiastun nr 1 (polski)
The Last of Us
Serial Killers "The Last of Us" - odcinek 3. Najlepszy w sezonie?
The Last of Us
Teaser nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2022-12-04T09:08:47 https://fwcdn.pl/webv/34/53/63453/63453.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/62/849662/THE_LAST_OF_US___oficjalny_zwiastun___HBO_Max.vp9.1080p.webm
Serial Killers
"The Last of Us" - odcinek 3. Najlepszy w sezonie?
Za nami premiera trzeciego odcinka "The Last of Us". Swoimi wrażeniami po seansie dzielą się Julia Taczanowska i Michał Walkiewicz. Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem. 2023-01-30T15:42:06 https://fwcdn.pl/webv/40/02/64002/64002.6.jpg

Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

dystrybucja
HBO
studio
Naughty Dog / PlayStation Productions / Sony Pictures Television
tytuł oryg.
The Last of Us
inne tytuły
Aktorka Merle Dandridge odgrywająca w serialu rolę Marlene, podkładała głos tej właśnie postaci w angielskiej wersji gry "The Last of Us". Również Troy Baker i Ashley Johnson podkładający w grze głosy Joela i Ellie, dostali role w serialu, ale jako inne postacie.
China Anne McClain była zainteresowana rolą Riley. Ostatecznie jednak angaż otrzymała Storm Reid.
Hugh JackmanMichael FassbenderJon BernthalGerard ButlerJosh BrolinJon HammDavid HarbourKeanu ReevesChris HemsworthHarrison FordTom Hardy oraz Joel Edgerton byli brani pod uwagę do roli Joela Millera. Ostatecznie angaż otrzymał Pedro Pascal.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Stwierdzisz, że ten odcinek ci się nie spodobał - Homofob!!!! jak można tak mówić!!!!
Ale mi nie chodzi gejów - ten wątek był po prostu za długi i nudny - Nie prawda!!! Wszystkim się podoba tylko tobie nie - jesteś obrzydliwym homofobem !!!!

Jeśli ktoś nie umie zobaczyć tej pięknej miłości tylko dlatego, że to jest dwóch mężczyzn to ma empatię na poziomie pantofelka. Świetny odcinek pokazujący, że nawet w czasie totalnej apokalipsy można kochać i cieszyć się z małych rzeczy jak np. truskawki.

No tego sie nie spodziewałem, utwory DM rzaaaadko występują w grach(w Alan Wake było Darkest Star) czy filmach :) a tu epicko wjeżdza na tle rozwalonego miasta i wyprawy w nieznane Never let me down again.

Gej = spadek ocen, bo homofoby przecież nie mają nic przeciwko gejom, poza tym, że tacy ludzie istnieją xd

Czy tylko ja mam takie wrażenie iż Bella Ramsey zupełnie nie pasuje mi do roli Ellie wręcz po pierwszym odcinku fatalnie mi się ją ogląda w tej roli w porównaniu z oryginałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones