7,6 113 tys. ocen
7,6 10 1 113358
7,3 60 krytyków
The Last of Us
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ogółem cały sezon 2 to porażka w porównaniu od 1. Rozumiem, że cały sezon 2 to tak naprawdę wprowadzenie do większego uniwersum do spin-offów. Ale mnie nie kupili. Infantylizm pełną gębą. Robienie z widza debila. Gonią się nawzajem jak w starym dowcipie.

Pamiętnik partyzanta:
Poniedziałek:
Goniliśmy Niemców po...

Szkoda że jedna czwarta filmu jest o wątkach tęczowych , na siłę wpychane , wszytko psuje , kompletnie nie pasuje na klimatu serialu i niszczy charakter postaci

Gej = spadek ocen, bo homofoby przecież nie mają nic przeciwko gejom, poza tym, że tacy ludzie istnieją xd

Ona w tym serialu jest bez powodu chamską suką. Wredną cipą. Ellie była odludkiem, samodzielną i niezależną dziewczyną obarczoną klątwą odporności. To złożona postać. A ta aktoreczka, która gra jak drewno jak jest zła to uuu uuu taka jestem zła. Te jej pseudo miny, tępy wyraz twarzy, nie da się na to patrzeć. A Abby,...

więcej

Stwierdzisz, że ten odcinek ci się nie spodobał - Homofob!!!! jak można tak mówić!!!!
Ale mi nie chodzi gejów - ten wątek był po prostu za długi i nudny - Nie prawda!!! Wszystkim się podoba tylko tobie nie - jesteś obrzydliwym homofobem !!!!

Pierwszy odcinek i ilosc glupot wprowadza az w zażenowanie podczas oglądania. Do tego ellie poza irytujaca facjata jest teraz jeszcze bardziej irytujaca jako prawdziwy strong female character. Jak tak dalej pojdzie nie skoncze tego sezonu

Może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób "ziemniak" wydostał się z izolowanej spowodu skażenia szpitalnej piwnicy? Poza tym skoro zarodniki były w powietrzu to znalazły się też na jej ubraniu i stała się ich nosicielem. Z ubrania znowu mogły dostać się do powietrza i zarazić kogoś w jej otoczeniu, ale najwyraźniej nie w...

więcej

....czy tylko mnie ona strasznie działa na nerwy już od pierwszego sezonu....?

Normalnie mam ochotę wsadzić sobie mikser w oczy, niby dorośli ludzie,faceci a miuczycie tu jak panienki nad wątkiem lgbt. Czy już nie można poczytać na forum o tym co ludzie myślą o serialu zamiast czytać te wypociny jak u starych bab. Jaja zgubiły wam się po drodze? Tak samo jak to marudzenie na wygląd głównej...

Jeśli ktoś nie umie zobaczyć tej pięknej miłości tylko dlatego, że to jest dwóch mężczyzn to ma empatię na poziomie pantofelka. Świetny odcinek pokazujący, że nawet w czasie totalnej apokalipsy można kochać i cieszyć się z małych rzeczy jak np. truskawki.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Jakoś przygody homoseksualnego ziemniaka nie są tak ekscytujące jak myślą twórcy serialu ;---- (

Czy tylko ja mam takie wrażenie iż Bella Ramsey zupełnie nie pasuje mi do roli Ellie wręcz po pierwszym odcinku fatalnie mi się ją ogląda w tej roli w porównaniu z oryginałem.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Z odcinka na odcinek nabieram coraz większego przekonania że jedynym powodem do nakręcenia tego gniota było promowanie lgbt. To się kręci non stop wokół tego, a ta aktorka o rysach mongoła jest tak antypatyczna, że obojętnie jak by się scenarzysta i reżyser nie starali to człowiek caly czas zyczy jej spotkania z armią...

więcej

Abby gra aktorka która idealnie pasowałaby do roli Ellie :(

Cały od odcinek tylko po to by przemycić lesbijskie treści. Do czego zmierza kino :(