The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek The Last of Us (2023)

Gdy zgubisz się w ciemności

When You're Lost in the Darkness 1h 20m
8,4 9 898
ocen
8,4 10 1 9898
The Last of Us
powrót do forum s1e1

Po obejrzeniu pierwszego odcinka mam nadzieję że z kolejnymi będzie lepiej .
Nadal nie mogę przekonać się do pulchnej Ellie .
Piosenka na zakończenie jakoś mi nie pasowała , wolałbym tam usłyszeć jednak Gustavo i jakaś melancholijną melodie . Intro takie jakie sobie wyobrażałem , świetne . Po pierwszym odcinku obiektywnie 6/10 .

ocenił(a) serial na 6
stylecore2010

6/10 to max

stylecore2010

XXDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 8
stylecore2010

Haha piosenka na koniec nie pasowała + aktorka nie wygląda jak wygenerowana komputerowo twarz z gry - 6/10. Litości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
stylecore2010

widze tutaj glos rozsadku 6/10, moim zdaniem po 1 odcinku to tez 6/10 bo zapowiada sie kolejne nudne postapo jak np the walking dead, nie gralem w gre i mialem nadzieje zobaczyc walke ludzi/wojsa z wirusem a dostalem kolejne nudne postapo i akcja 20 lat po wszystkim co najciekawsze ;(

adik390

Przecież było wiadomo czego sie można spodziewać po serialu po wypowiedziach tworcow etc xd Opinia o walkach wojska z wirusem to kpina :p Ale jak sie nie ma pojęcia o czymś to trzeba wymyślać jakieś historyjki.

Gorny_Slonsk

czaisz ziomus, ze mam lepsze rzeczy w zyciu do roboty niz sledzenie o czym bedzie dany serial. Po prostu liczylem na serial horror/akcja a zapowiada sie kolejny nudny dramat

ocenił(a) serial na 8
stylecore2010

Powiesz, że dowalam się do bzdet, ale co sprawia, że stawianie spacji przed znakiem interpunkcyjnym przyjąłeś za standard? Spotkałem się z tym u wielu ludzi starszego pokolenia i nie rozumiem tego utrudniania sobie życia.

Co do Twoich opinii to szczerze nie wiem dlaczego akurat na wyglądzie Ellie Wam tak zależy, ale zaczynam się domyślać. Część graczy chyba za bardzo się w nią wpatrywała.

ocenił(a) serial na 9
Virsitaris

Każda osoba która zakochała się w grze, przechodziła kilkukrotnie pierwszą jak i drugą (moim zdaniem lepszą) część gry niestety mocno przyzwyczaiła się do Ellie i poprostu postać w filmie nie pasuje i tyle . Dlatego opinie będą podzielone na tych co grali a na tych co tylko oglądają film .

ocenił(a) serial na 7
stylecore2010

W którym miejscu aktorka grająca postać Ellie jest pulchna? Masakra.

Radioactive_

W żadnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones