The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek The Last of Us (2023)

Rodzina

Kin 58m
7,7 5 428
ocen
7,7 10 1 5428
The Last of Us
powrót do forum s1e6

Z pierwszych odcinków byłem zadowolony, nawet jeśli były sytuacje naciągane, to możliwe do wykonania. Potem odcinki były coraz gorsze, ale chciałem dać szansę i zobaczyć jak to się rozwinie. Jednak po 6 mówię dość. To ma być serial dla idiotów ? z 15 centymetrowym ostrzem w brzuchu łamie gościowi kark, potem stoi sobie i zastanawia się na co dziewczynka się patrzy. Ups, aha, mam coś w brzuchu, nie zauważyłem. Wyjmę więc sobie szybciutko i wskoczę na konia. Brawo twórcy. Przed wami jeszcze duże pole do popisu. Chyba, że Joel jest androidem, no to posypię głowę popiołem.

ocenił(a) serial na 8
Carlito78

Słyszałeś o czymś takim jak adrenalina? xD

adi122002

Wszystko sobie więc tłumacz adrenaliną, nawet jak zetną mu głowę, a będzie dalej biegł.

ocenił(a) serial na 8
Carlito78

no spoko, to nie oglądaj tego serialu, bo w świecie gdzie ludzie zamieniają się po 20 latach w gigantyczne potwory, przeszkadza ci to, że postać jest znieczulona na ból w trakcie walki na śmierć i życie. Nie wydaje mi się żeby twórcy jakoś to odczuli, że jednej osoby zabrakło wśród wyświetleń na hbo

adi122002

Jedna osoba ? Sprawdź inne komentarze. Joel nie był potworem. Jeśli nie przeszkadzja ci absurdy, to oglądaj dalej, jeśli nie zauważyłeś, że jest coraz bardziej nudno i po prostu nic ciekawego się nie dzieje.

ocenił(a) serial na 7
Carlito78

oglądasz serial na podstawie w gry, w którym grzyb przejmuje całkowitą kontrolę nad ludzkim organizmem i robi z ludzi agresywne zombie... I czepiasz się drobnych "absurdów", typu - chłop zostaje zraniony i początkowo nie czuje bólu.
Typie... najbardziej absurdalny to jest twój komentarz.

kamienwlt

Nieprawda. Trzeba umieć oddzielic fikcję od realizmu, ale to już nie ma znaczenia, bo serial okazał się słaby z innych powodów.

ocenił(a) serial na 6
adi122002

Dziwie sie ze fani sa tak bezkrytyczni,serial ma swoje plusy ale tez trzeba otwarcie przyznac racjie ze słabuje w wielu momentach,ech i te wasze 9 ki potrafia rozbawic niezle.

ocenił(a) serial na 3
Carlito78

Z Druckmanna żaden scenarzysta - gra była fajna przez rozgrywkę, a nie naiwną historyjkę. Dlatego serial nie dorównuje grze do pięt, bo tam emocje budował głównie gameplay. Inna sprawa, że Ellie też wyglądała sympatyczniej i zdecydowanie więcej się działo.

ocenił(a) serial na 9
ural

Nie zgodzę się z tym co napisałeś. Gameplay w Tlou był dobry, ale był to najsłabszy aspekt całej gry. To, za co tak wiele osób pokochało tę grę to właśnie historia. Sam uważam, że jest to najlepszy story-telling w grach jaki kiedykolwiek powstał.
I emocje nie były budowane przez gameplay. Może w minimalnym stopniu.

ocenił(a) serial na 6
Carlito78

Powinni galopem wrócić do osady tam by go opatrzyli, wykurowałby się i ruszyli by do Salt Lake City.

Carlito78

Też nie jestem zachwycony serialem, ale to nie był żaden nóż tylko kawałek nadłamanego bejsbola / drzazga.

Burzujzmiasta

Aha, ostre drewno nie robi krzywdy.

Carlito78

Robi krzywdę, ale akurat tego bym się osobiście nie czepiał. Może to nawet realistyczne, że skoro napastnik nie miał noża, w przypływie adrenaliny Joel nawet nie pomyślał, że w brzuch coś mu wbito. Niemniej, gdyby twórcy tak bardzo nie chcieli łączyć ze sobą cutscenek z gry (wycinając gampeplay), a postawić na bardziej autorską historię, pewnie takich budzących wątpliwości scenek w ogóle by nie było. W serialu Joela "eliminuje" 10 cm odłamek drewna (mniej więcej na taką głębokość wszedł). W grze na wylot dziurawi go jakiś pręt, więc i tak nie jest źle.

ocenił(a) serial na 10
Carlito78

A kogo obchodzą twoje smęty i żale? Jak się nie podoba nie oglądaj i tyle w temacie.

pablo86spoko

Mnie nie obchodza twoje 10 za seriale. Możesz sobie je dawać Rodowi Smoka i Władcy Pierścieni na Prime Video. Są to żałosne produkcje, które pierwowzorom nie dorastają do pięt ale wal śmiało 10.

ocenił(a) serial na 6
Carlito78

He,he dobre,jakby dalo rade to i pewnie dalby 11 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones