The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek The Last of Us (2023)

Pozostawieni

Left Behind 55m
6,2 5 731
ocen
6,2 10 1 5731
The Last of Us
powrót do forum s1e7

Kolejny po odc. 3 odcinek które przewijałem. Na 55 min odcinka - 45 minut obyczajówy w klimatach - jak odkryłam, że jestem less. Zamiast thrillera postapo mamy ..... - no właśnie co?? Pierwsze dwa odcinki pierwsza klasa by w 3 odcinku zamordować dynamikę melodramatem potem serial próbuje się rozkręcić ale zombiakow grzybowych jak na lekarstwo. W 6 odcinku mamy komunę w czasach westernu, a teraz znowu obyczajówa. Sorry ja wiem, że są tacy którym się to podoba ale ja pamiętając kampanie reklamową przed premierą oczekiwałem solidnego thrillera z zombie w czasach postapo, a to co dostajemy to .... nie wiadomo co. Nie mam już specjalnych nadziei co do dwóch ostatnich odcinków - na tą chwilę moja ocena leci srogo w dół i kolejny raz z smutkiem stwierdzam - co za zmarnowany potencjał - szkoda.

Wolander

Prawda.

ocenił(a) serial na 6
Wolander

Niestety, też jestem rozczarowany, mimo, że spodziewałem się takiego odcinka, ponieważ jest zrobiony prawie 1:1 w zgodzie z grą. Niestety, PRAWIE, bo w dodatku Left Behind było co prawda odwiedzenie centrum handlowego i zabawa ale przeplatana walką Ellie z napastnikami i zarażonymi. Tutaj zrobili tylko wątek obu dziewczyn, pomijając to co się działo pomiędzy scenami z Riley. Dlatego cały odcinek utknął na smętnych rozmowach pomiędzy bohaterkami. Razi mnie jeszcze jedna rzecz, mianowicie przekleństwa Ellie. Ellie z gry też przeklinała, ale w chwilach niebezpiecznych lub w kłótniach z Joelem, natomiast tutaj przeklina prawie cały czas. Jest to dla mnie sztuczne i wymuszone, jakby scenarzyści na siłę chcieli nas przekonać jaka to Ellie jest ostra i kozacka, cóż...dla mnie to strasznie infantylne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones