Miałam wrażenie, że w tym serialu wszystko pędzi na łeb na szyję tylko po to, żeby zamknąć historię. Słabo nakreślone postaci, no może poza główną panią blondyną, jedyną osobą z jajami w tym serialu. Poza tym trudno tu kogoś lubić lub nie lubić, bo jakby nie ma czasu żeby sobie tą opinię wyrobić, ani też jakiegoś...