Jestem właśnie po 7 odcinku i muszę powiedzieć, że serial nabiera rozpędu.
Pomimo kilku głupot i niedociągnięć (szczególnie na początku), które zwyczajnie denerwowały, już
od kilku odcinków akcja nabiera tempa, intrygi się mnożą i serial staje się coraz bardziej atrakcyjny.
W skrócie - I'm hooked! Będę oglądać to...
Bardzo mnie dziwi podejście do odkrycia które miało uratować ludzkość - zamiast wyciągnąć z niego jak najwięcej to wygląda to tak jakby chcieli je ukrócić - wiedza odkrywców - dlaczego odwoływać i dlaczego nie opublikowali skoro czuli się zagrożeni (jak wszyscy wszystko wiedzą i wiedzą kto zacz to pojmanie ma sens...