PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Byłam zdziwiona,że nie ma ich w oryginale na allegro!!Nie wiecie gdzie w Polsce można je kupić?? Amazon odpada.
Może są gdzieś na chomikuj,ma ktoś link??
Zależy mi na tym by je przeczytać ponieważ fabuła jest o wiele bardziej intrygująca i opowiadana z innego miejsca.
Z góry dziękuję :))

iaminsane

Pewnie nie będę oryginalna, ale też prosiłabym ;)
eleora76@interia.eu

Holly__Golightly

Napisałam maila do wydawnictwa, które wydaje serię Pretty Little Liars w Polsce, czy zamierzają wydać też serię The Lying Game. Odpisali, że tak i pierwszy tom po polsku powinien ukazać się w styczniu 2013 :)

ocenił(a) serial na 8
DaphTheDaphnest

To świetna wiadomość :) Jestem ciekawa jak ma się serial to książki w tym przypadku.
Od książki PLL wolę o wiele serial - dziewczyny łączy trwalsza przyjaźń i są bardziej ze sobą związane :)

Kessie

Co do PLL to ja książki i serial traktuję jak dwie oddzielne rzeczy i nie porównuję. Uwielbiam jedno i drugie :) Strasznie się cieszę z tych książek TLG, ale tam jest chyba wiele więcej różnic niż w Pretty Little Liars.

ocenił(a) serial na 7
DaphTheDaphnest

To fantastycznie! Ale możesz mi powiedzieć, które wydawnictwo ma zamiar wydać te książki? :)

maripose1997

Wydawnictwo Otwarte :)

ocenił(a) serial na 7
DaphTheDaphnest

dzięki ;D

ocenił(a) serial na 7
DaphTheDaphnest

Łał, cudowna wiadomość! Ostatnio właśnie zastanawiałam się czy Otwarte ma zamiar wydać też TLG, a tu taka miła niespodzianka : ).
To już nawet nie proszę was, żebyście mi przesłali ebooki na mejla, poczekam na książkową wersję, na pewno kupię. PLL też konsekwentnie kolekcjonuję ; ). A jeśli faktycznie wyrobią się do stycznia to super - będzie fajny prezent urodzinowy ; D.

ocenił(a) serial na 8
DaphTheDaphnest

Wiadomo coś na temat wydania tych książek? Już marzec się zaczął a ja nie widziałam jeszcze polskiej wersji, która rzekomo miała być w styczniu

pan_banan

Niestety nie... Możliwe, że zrezygnowali z tego pomysłu:(

ocenił(a) serial na 9
Holly__Golightly

przepraszam, o ile się nie spóźniłam to czy mógłby mi ktoś podesłać też? :)) email : karciap@poczta.onet. pl [bez spacji]

ocenił(a) serial na 8
alezamknijryj

ja też proszę c.wojtyla@ vp. pl bez spacji

ocenił(a) serial na 8
Malutkaaaa

to ja też w takim razie :) paulina.ptk@op. pl

ocenił(a) serial na 9
pan_banan

i ja tez poprosze jeśli dało by rade ;) natalia.m06@op.pl

ocenił(a) serial na 9
alezamknijryj

i ja też! <wiem, to musi być już męczące> carrie1823@autograf.pl Z góry dzięki :D

ocenił(a) serial na 8
Tibby1996

jeśli dostaniecie dziewczyny podeślijcie mi arena_18@poczta.onet.pl :) dzięki

ocenił(a) serial na 8
alezamknijryj

Ja też bardzo bym prosiła o podesłanie!
a.l.a@op.pl

ocenił(a) serial na 7
Holly__Golightly

Nie to ze krytykuje czy cos. ale jestescie zrodlem dla spamu :p tyle e-maili sie tu przewija. huhu.. ;D

hehe...
pozdro

ocenił(a) serial na 7
Holly__Golightly

też byłabym zainteresowana wysłaniem książki - mmkdan@interia.pl :) z góry dzięki!

ocenił(a) serial na 8
Holly__Golightly

Mogłabym również prosić? aneczka1274@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
Holly__Golightly

No to ja również bym chciała: ati223@interia.pl proszęę. :D

Holly__Golightly

Dołączam się do prośby o książki: ann.pietka@gmail. com ;)

ocenił(a) serial na 7
Holly__Golightly

ja również byłabym bardzo wdzięczna ! kasienka09@onet.pl :)

ocenił(a) serial na 8
Holly__Golightly

moglibyscie podeslac i mnie??? tez bym chetnie przeczytała! znajdzie sie jakas dobra duszyczka ? ;PP ennyummy@gmail.com

annyummy

Ja również baaardzo proszę o podesłanie gbiel @ op . pl

Pozdrawiam

gbiel

Oo ! Nie miałam pojęcia że w ogóle są ksiązki Lying Game. Z chęcią bym sobie poczytała, więc jeśli ktoś byłby na tyle dobry i chciałoby mu się podesłać to byłabym bardzo wdzięczna ;> khia93@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
bellaa93

są juz na allegro

kami1919

czy mogłabym prosić o przesłanie tych 3 tomów? bardzo zależy mi na przeczytaniu tych książek. z góry dziękuję ;) email: karolina.12345@op.pl

ocenił(a) serial na 7
Holly__Golightly

Bodajże 9. października jest premiera pierwszego tomu. Polskie tłumaczenie brzmi Gra w kłamstwa, wydawnictwo, oczywiście, Otwarte.
Pewnie już się pojawił temat z tym info, ale przypominam zainteresowanym ; )

ocenił(a) serial na 9
MademoiselleDrama

No pewnie, że w końcu doczekaliśmy się książki po Polsku! ja już swój egzemplarz zamówiłam, teraz tylko czekam na odbiór :D

ocenił(a) serial na 7
Holly__Golightly

Już można w Polsce kupić książki. :D
Są dwa tomy i widziałam wersję z gadżetem lub bez. :) Gadżet to jakieś cienie, jak ktoś lubi. :3
Jutro odbieram drugi tom "Nigdy przenigdy", nie mogę się doczekać. <3
Strasznie się cieszę, że wydali to w Polsce. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones