PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850265}
7,9 7 924
oceny
7,9 10 1 7924
7,7 6
ocen krytyków
The Midnight Gospel
powrót do forum serialu The Midnight Gospel

w skrócie dwóch gosci siedzi i przeprowadza pomiędzy soba szkolną pogadankę (gdzie adresatem są osoby nie mające do tej pory styczności z narkotykami czyli jak załóżmy na potrzeby niniejszej dywagacji że chodzi o dzieci i ewentualnie młodsze nastolatki) o tym jaka to marihuanen jest super a opiaty złe, ale żeby dzieci się nam nie posnęły podczas tej nudnej prelekcji to zróbmy do naszego przemowienia psychodeliczne wideo i dopiszmy pare linijek pseudo scenariusza w stylu zombie opanowały swiat żeby było to bardziej atrakcyjne dla naszego odbiorcy...nie wiem może później to z odcinka na odcinek jakoś ciekawiej ewoluuje (na co wskazują pozytywne opinie na forum) ale ja niestety mówię pass..

ocenił(a) serial na 8
miko1980

Tak, pierwszy odcinek to temat narkotyki, aczkolwiek nie powiedziałbym nastolatków, a ogólnie przeżycia, badania itd.
Drugi odcinek jest o śmierci, stracie. Ogólnie reszta odcinków jest podobna tematycznie.

ocenił(a) serial na 10
miko1980

Grupą do celową raczej nie są dzieci i nastolatkowie. Pogadanka o narkotykach była dla mnie całkiem ciekawa i ucząca, tak jak reszta rozmów w innych odcinkach. Psychodeliczne video to metafora do tego co mówią, ale faktycznie ciężko nadążać za rozmową i animacją jednocześnie, dlatego obejrzałem całość 2 razy :p
Cały serial opiera się na tych wywiadach (wg. mnie wartościowych), więc jeśli one nie przypadły Ci do gustu, to sama animacja też raczej nie przypadnie.
Ale polecam dać kiedyś drugą szansę skupiając się na treści ich rozmowy. Myślę że praktyki medytacji i światopoglądy tam przedstawiane mogą być przełomowe dla czyjegoś życia, dlatego też kontratakuję na twoją krytykę, by ktoś się zbyt pochopnie nie zniechęcił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones