The Midnight Gospel
powrót do forum 1 sezonu

Co oni brali?

ocenił(a) serial na 8

Wie ktoś może co brali twórcy serialu?
Bo też chcę

ocenił(a) serial na 6
K_I_D_I_N_S

Wygląda na LSD

K_I_D_I_N_S

tu nie chodzi o narkotyki ani nic niby kolorki pasuja do lsd, ale myślę, że wygląd jest tutaj tylko dlatego, że takie kminy ma się po różnych używkach oczywiście nie mówie, że na żywo tego nie ma, aczkolwiek chodzi o przykucie uwagii

ocenił(a) serial na 8
1253_1642

stary a co ty bierzesz?

K_I_D_I_N_S

przecież mówią co brali w pierwszym odcinku;)

ocenił(a) serial na 10
K_I_D_I_N_S

Psychodeliki ogólnie, zaczynając od THC, grzybów, przez LSD, MDMA, meskaline a kończąc na DMT.

adusiok

Z doświadczenia to takie rozmyślania to tylko lsd.

Kjubon_2

Nigdy nie próbowałam LSD

ocenił(a) serial na 6
annagrochola85

chwalisz się czy żalisz? ;D

___ice___

Po prostu mówię, a tak dokładniej pisze

ocenił(a) serial na 6
adusiok

Jak komuś po THC wchodzą takie tripy to tylko pogratulować... widzę w tym serialu słowotok po ciężkich narkotykach. Może i ma to sens, ale nie rozumiem co jest takiego świetnego w wsłuchiwaniu się w filozofowanie jakichś no name'ów po kwasie.

ocenił(a) serial na 6
___ice___

Nigdy nie brałem kwasu a jakoś rozumiem, co mówią. To tylko kwestia zapoznania się z podstawami religii wschodu (przede wszystkim buddyzm). Jeśli kogoś interesuje tematyka życia w zgodzie ze sobą i osiągnięciu spokoju, ten serial w pewien sposób mu pomoże. I nie do końca no name'ów – ogarnij sobie osoby, które biorą udział w każdym odcinku.

ocenił(a) serial na 6
CinekRR

źle tu ująłem... to co mówią jest w porządku. Inna kwestia jak to jest przedstawione. Animacja sama w sobie sensu nie ma. Jak ktoś już na forum fw napisał można tego chociażby wysłuchać, a nie trzeba oglądać. Stąd nie widzę nic świetnego w całości jako takiej. Dla mnie ci ludzie to no name'y jakby nie było i sprawdzałem tożsamość kilku z ciekawości.

___ice___

Tez jestes czlowiekiem no name, co nie znaczy ze nie mozna docenic czegos co stworzysz. Tworzysz po to, by przestac byc no name. Technicznie animacja bardzo slaba, jednak tak jak wspomniales - nie jest potrzebna by cieszyc sie podcastem. Osobiscie mysle, ze animacja jest fajnym marketingowym dodatkiem, ktory pozwolil sie latwo przebic zwyklemu podcastowi jako serial Netflixa. To pomyslowe zagranie ktore osobiscie cenie. Jesli chodzi o "sens" animacji... zgodze sie ze jest technicznie slaba, jednak o brak sensu bym nie posadzala zbyt pochopnie. Wyglada to tak, jakbys byl uprzedzony do psychodelikow.

ocenił(a) serial na 9
___ice___

Rozkminy w tym serialu są chwytające za serce i bardzo się cieszę, że w końcu pewne treści znane już od wielu wielu lat, lecz powszechnie cenzurowane i ośmieszane trafiają w końcu do masowego obiegu. Dude, medycyna roślinna znana jest od tysięcy lat, gruuuubo przed "cywilizowanym" człowiekiem, który wraz z podbojami zaczął stopiono tę wiedzę wyniszczać.

ocenił(a) serial na 6
Bloody_Hell

Co wiem co ma piernik do wiatraka z tego co piszesz ;p Mam zarzuty tylko, że kolejny raz dzieje się coś bądź co bądź dziwnego za sprawą "poprawnego politycznie" netflixa, który nas zarzuca bardzo mocno produkcjami, które mają do czynienia w dużej mierze z np. religią czy poszukiwaniem orientacji seksualnej. Przychodzę po coś innego obejrzeć, a tu mi się często wciska lesbijki, gejów, żydów, a teraz buddyzm. Przyszedłem obejrzeć serial, a dostałem podcast o buddyzmie. I nie jestem jakiś bardzo prokatolicki czy konserwatywny, ale tak patrzę i trochę się dziwię. Też się dziwię tym, którzy netflixa bojkotują za te treści poprawne tzn czytaj dość rozwiązłe oraz promowanie jakichś kultur.

ocenił(a) serial na 9
___ice___

Oj, widzę, że masz problem:) Rozwiązanie: nie oglądaj netflixa skoro jest taki "rozwiązły" i promuje jakieś głupie inne kultury, które Cię tak bardzo denerwują.
Miłego dzionka.

ocenił(a) serial na 9
___ice___

bleh teraz widzę o co Ci chodziło. Przydałaby się edycja komentarzy na filmwebie. Tak czy owak peace.

K_I_D_I_N_S

Życie.

użytkownik usunięty
K_I_D_I_N_S

Może zacznij książki czytać? Bo z pustego to i Salomon nie naleje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones