Od kiedy originalsi muszą mieć pierścienie żeby sie nie palić w słońcu ?
Od początku. Rebeka mówiła o tym Elenie w trzecim sezonie. Tylko Klaus nie musi mieć pierścienia, ale słońce wtedy bardzo go osłabia :)
ja też tego nie wiedziałem. Sezon mamy dopiero drugi, chyba, że VD, ale tego nie oglądam. Jakiś zbyt młodzieżowy mi się wydaje. Nie mogę się zmusić.
Obejrzyj sobie fragmenty TVD z 3 sezonu z orginalsami żeby wiedzieć więcej na ich temat bo reszta to nie ma sensu.
właśnie ja kojarzę że originalsi nie muszą mieć wcale pierścieni. Bo matka zaklęła słońce żeby ich nie ruszało ale w zamian musieli pić krew... :)
https://www.youtube.com/watch?v=brFrvocEh7s
tutaj Rebeka opowiada Elenie jak stali się wampirami :)
Bardzo fajnie wyszły im te sceny. Kurde w TO mogliby też coś więcej pokazać jakichś retrospekcji. Tęsknię za dawną Rebeką, ale jednocześnie cieszę się, że nie muszę oglądać sapiącej Eleny.
Uff mam nadzieję że w końcu uśmiercili Finna na dobre, bo dłużej nie byłabym w stanie go znieść..
No raczej chyba nie, była mowa że wskoczy w jakieś ciało dlatego klaus chciał wyciągnąć te zaklęcie z głowy kola.
A ktoś kojarzy czy te dziecko klausa jest hybrydą? Bo najwyraźniej może też używać czarów??
Czytałam gdzieś, że jest czarownicą i hybrydą... jeśli w ogóle jest to możliwe. Odcinek WOW!
Ale może mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło bagniakowi z tą miotłą? Bo chyba źle to odebrałam xD
Mnie bardziej dziwi dlaczego zapalił się tak szybko. Jeśli ktoś oglądał TVD to kiedyś zanim wampir zaczął się palić to jakaś chwila dłuższa minęła a tutaj dwie sekundy oparzeń i już ogień.
z tym tez roznie bywalo bodajze matka Eleny zapalila sie od razu , najwyrazniej robia tak jak im pasuje
co do finna moze nie zdarzyl wskoczyc;p do innego ciala a przynajmniej mam taka nadzieje bo juz mnie nudzil a skoro na horyzoncie pojawili sie nowi to nie jest juz potrzebny
natomiast ciekawi mnie czy Freya to w ogoel Freya ( rownie dobrze Dahlia moglaby udawac ja aby znalezc dziecko albo moga byc w zmowie) no i co robila gdy Finn pojechal po Holy , caly czas myslalem ze wyskoczy gdzies pod koniec i zabierze dziecko z samochodu ( zwlaszcza gdy nagle samochod sie wylaczyl)
co do Holy to chyba nie dosc ze jest czarownica to chyba jakas medium lol , przewidziala ze trzeba wylaczyc samochod bo za szybko wroca do domu i wybuchna?
wzglednie to schowana gdzies Freya ( Dahlia) to zrobila bo chca miec pierworodne zywe a nie martwe
czytałam, że właśnie ona będzie coś w stylu czarownicy i kto wie, czy nie będzie jakimś połączeniem wilka i czarownocy. Hybrydą raczej nie jest bo spłodził ją gen wilkołaka u Klausa a Hayley też wtedy była wilkiem, więc jakby ten wampiryzm nie miał nic wspólnego tak mi się wydaje. W ogóle wyglądało na to, że Cami myślała, że Elijah dał jej swoją krew, żeby uleczyć to zadrapanie a ona prawdopodobnie sama się uleczyła.
Te dziecko będzie raczej hybrydą i czarownicą.
Tam na początku pierwszego sezonu te czarownice chciały zabić te dziecko jeszcze przed urodzeniem bo ta jedna miała wizję, że jest super potężne.
No i Tyler zrobił z krwi tego dziecka hybrydę ni i Haley też stała się hybrydą z krwi tego dziecka, więc chyba musi być hybrdą.
No nie wiem, wydawało mi się, że wampiryzm Klausa to raczej tutaj nic nie zdziałał, bo jak ktoś staje się wampirem to nie ma możliwości rozmnażania się, a ciało fizycznie pozostaje jakby zamrożone w swojej postaci. To właśnie ta jego wilkołacza część sprawiła, że Hayley zaszła w ciążę. No jakby była hybrydą i czarownicą to byłaby faktycznie super mocna. Teraz to scenarzyści mają pole do popisu i mogą sobie nawymyślać co tylko chcą, oby to miało ręce i nogi.
Szczerze, to skoro wampiry nie mogą się rozmnażać to jak nagle Klaus mógł przekazać swój wampiryzm dziecku przy okazji? Popieprzone to.
Wcześniej hybrydy można było tworzyć tylko z wilkołaków za pomocą krwi doppelgangera chyba tak? Nie wiem jak tutaj ma się krew tego dziecka do stwarzania hybryd.
No to jak wytłumaczysz, że Hayley jest hybrydą i zobacz sobie w odcinku 8 pierwszej serii, że Tyler kiedy Hayley była jeszcze w ciąży pobrał krew z płodu wstrzyknął ją jakiemuś wilkowi i powstała hybryda.
Edit: Tutaj masz jeszcze stronkę gdzie podają że te dziecko jest potrójną hybrydą, czyli wilkiem, wampirem i czarownicą.
http://vampirediaries.wikia.com/wiki/Hope_Mikaelson
Znaczy, ja cały czas podejrzewałam, że ona właśnie będzie takim miksem bo co innego mogliby wymyślić, takiego super? Tylko, że przekazanie jej wampiryzmu od Klausa trochę się moim zdaniem rozłazi, no ale ok, niech będzie. Może i coś w tym jest i na tym polega ta jej cudowność. Ciekawe jakie jej oczy będą miały kolor. W zasadzie to jeszcze nie wyjaśnili, czym ona się tam żywi bo nie wygląda na to, żeby potrzebowała krwi.
No fajnie, że takie coś zrobili, tylko mam nadzieję że te dziecko jakoś szybko urośnie i np w następnym sezonie zobaczymy jak wymiata:D
Mi się wydaje, że ona tak szybko nie urośnie, bo w kolejnym musiała być już dorosła i w ogóle zacznie się starzeć. Tego też jeszcze nie uściślili jak to będzie wyglądało. Pewnie na razie i tak skupią się na walce z tą ciotką i trochę to potrwa. Ciekawa jestem co szykują na 3 sezon.
Pewnie zrobią tak, że urośnie do wieku nastolatki i potem przestanie się już starzeć, tak chyba wymyślili w tym zmierzchu.
To by było dziwne. To albo jej ciało fizycznie jest zdolne do starzenia się, albo nie. Wilkołaki normalnie starzeją się i umierają. W Zmierzchu ta dziewczynka chyba normalnie miała umrzeć w wieku kilkuset lat, tylko wolniej się starzała i potem odeszła z Jacobem.
No ale ona jest hybrydą i powinna być nieśmiertelna.
Mi się wydaje, że jeżeli te dziecko miało by rosnąć to na 99% rosło by tylko do wieku nastolatki jak prawie cała obsada tego serialu no i plus serial jest skierowany głównie dla nastolatków:D