PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 087
ocen
7,9 10 1 44087
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

super serial

użytkownik usunięty

Ten serial jest według mnie stanowczo lepszy niż pamiętniki wampirów, które dla mnie stają się coraz bardzej naciągane. W the originals wiele się działo i z niecierpliwością czekałam na każdy nowy odcinek, teraz nie mogę się doczekać nowego sezonu

ocenił(a) serial na 7

zgadzam sie z tobą :D

To ja mam pytanie. Jestem facetem i trudno mi znaleźć dobrą książkę, film czy też serial o wampirach, bo wiadomo, że od czasów zmierzchu robi się słit fampirki romansiki pod dziewczyny. Więc zapytam Cię koleżanko, czy ten serial nadaje się również dla faceta? Są tam jakieś nowotworowe wątki słodkie i romantyczne? Czy raczej brutalność, chłeptanie krwi, flaki i ból przemijania? :D

użytkownik usunięty
KlakierPLNY

jak w większości seriali pojawiają się tam związki, są pewne sceny raczej robione pod żeńską część widowni, ale nie trwają one zbyt długo i serial raczej się na nich nie skupia, więc mógłbyś spróbować obejrzeć

Dziękuję serdecznie! ^^

ocenił(a) serial na 7
KlakierPLNY

Ja jednak zaryzykuję i stwierdzę, że to serial zdecydowanie pod żeńską część widowni :)
Owszem, krwi jest sporo, serducha sobie wyrywają co chwilę, krew wciągają aż miło - ale przy tym tony dramy i rozterek miłosnych (zwykle w style: o nie, moja ukochana została przebita kołkiem, jak zmusić wiedźmy, żeby ją sprowadziły powrotem?!)
Ale ma swój klimat, na pewno warto chociaż dać szansę pierwszemu sezonowi, który jest świetny mimo wszystko. Co najwyżej przymkniesz oko na te żeńskie momenty, które zaczynają się robić gorsze w kolejnych :P

No i serdeczna tarcza!

KlakierPLNY

Dla mnie jeszcze wątki miłosne dało się przeżyć, gorsze tatusiowanie głównego bohatera, który w Pamiętnikach Wampirów, jak dla mnie, był zupełnie inną postacią.

ocenił(a) serial na 8

Pamiętniki były bardzo dobre, ale początki:) potem niby była kontynuacja sezonów ale brakowało mi czegoś, nie pamiętam do którego sezonu wymiatały ale chyba pierwsze 2:)
A ten serialik bardzo fajny i lekko łączony z pamiętnikami co dobrze wyszło:)

użytkownik usunięty
kowal1528

tak naprawdę wszystko się zmienia i patrząc na to w tym momencie to pamiętniki są dobrym serialem, ale gorszym od wielu które oglądam i szczególnie ostani sezon ciężko było mi oglądać, chociaż miał swoje dobre momenty, wydawał mi się chyba jednym z dwóch najgorszych, o ile nie najgorszym, jednak to tylko moje zdanie

ocenił(a) serial na 8

a taka już chyba droga postępu:/ wszystko co nowsze musi się z**bać/być gorszym od wcześniejszej wersji... dlatego pewnie jestem takim old schoolowcem... i niestety sporo podałbym przykładów więc szkoda czasu, od aut po telefony i inne gadżety technologiczne i po youtuberów, którzy też mają dobre kontenty a potem uświadamiasz sobie że z dobrego "programu" zrobili kupę:/

Według mnie to dno.

djbasstronic

O wiele lepszy od pamiętników. Poogladalam wszystkie sezony jednym tchem... w przeciwieństwie do pamiętników scenariusz do samego końca był spójny i ciekawy. Bardzo żałuję że to koniec. Wiem że lepiej skończyć w odpowiednim momencie niż ciągnąć na siłę ale chyba drugiego takiego serialu już nie będzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones