PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149570}
8,0 203
oceny
8,0 10 1 203
The Outer Limits
powrót do forum serialu The Outer Limits

Szukam serialu i odcinka, który jest dokładnie nowszą wersją odcinka zatytułowanego "The Premonition", czyli o mężczyźnie, którego czas zaczyna zwalniać, tak że on sam staje się bardzo szybki. Wszystko wokół niego zaczęło chodzić wolniej, a inni go spostrzegali, że jest bardzo zwinny i szybki. Uratował jakąś dziewczynkę, która miała zostać przejechana przez ciężarówkę, gdyż dla niego ta ciężarówka poruszała się powoli, więc zdążył uratować to dziecko. Niestety czas i rzeczywistość zaczęły zwalniać z dnia na dzień i wszystko zaczęło chodzić coraz to wolniej wokół niego, aż w końcu doszło do takiego momentu, że dla niego cały świat stanął w miejscu i został sam na świecie. Wydawało mi się, że ten odcinek odnowili w nowszej wersji serialu "Po tamtej stronie", ale niestety nie mogę znaleźć takiego odcinka w nowej serii w kolorze :(

Być może ktoś zapożyczył sobie ten pomysł do zupełnie innego serialu?
Może to któryś z szalonych odcinków "Opowieści z krypty"?

Na stronach internetowych podawali, że to może odcinek "13 O'Clock" w serialu "Friday the 13th", ale niestety to zupełnie coś innego :(

Mam nadzieje, że ktoś szlachetny oraz wspaniałomyślny wie o czym mówię i mi podpowie co to za serial oraz który odcinek!!! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones