PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624936}
6,4 868
ocen
6,4 10 1 868
The Playboy Club
powrót do forum serialu The Playboy Club

Bunny Club 

ocenił(a) serial na 5

Obejrzałem trzy wyemitowane jak do tej pory odcinki (ponoć powstało siedem, zanim serial został skasowany) i odczucia mam dosyć mieszane. Z jednej strony: niezły klimat początku lat 60-ych plus gangsterskie motywy, z drugiej: szablonowe postaci i elementy telenoweli, które spokojnie można było sobie darować. O ile mankamenty nie są jeszcze aż tak widoczne w samym pilocie (choć i tak już można je dostrzec), to gdy dalej serial zaczyna skręcać niebezpiecznie w stronę mydlanej opery, coraz więcej rzeczy zaczyna drażnić. Sądzę, że seria nie przypadła do gustu widowni przede wszystkim dlatego, że, jak na dzisiejsze standardy, za mało było w niej pikanterii, za dużo taniego sentymentalizmu rodem z jakichś "Służących". Miały być "króliczki", a jest walka o równouprawnienie czarnych i homoseksualistów (największa wtopa serialu, wprowadzona na dodatek już na samym starcie). Może gdyby projekt trafił do stacji "z pazurem", jak HBO, mogłoby coś z tego być, w obecnym kształcie faktycznie nie było sensu tego ciągnąć.

Caligula

lepiej sobie zapodaj Breaking Bad,nie wiem czy do tej pory powstał jakiś inny lepszy serial.....

ocenił(a) serial na 5
aronn

Jak polecasz, to spróbuję... Akurat seriale oglądam wyrywkowo w sensie doboru tytułów, nawet nie wiem co się teraz specjalnie dzieje w telewizyjnej rozrywce. Od jakiegoś czasu nastawiam się na "Mad Men".

Caligula

"Mad Men" to świetny serial, jak dla mnie lepszy niz "Breaking Bad" (ktory tez bardzo mi się podoba), ale "Mad Men" to niepowtarzalny klimat- jesli jeszcze nie obejrzałes- to spróbuj.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones