PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406573}

The Riches

7,6 136
ocen
7,6 10 1 136
The Riches
powrót do forum serialu The Riches

A JEDNAK SKASOWALI!!!

ocenił(a) serial na 9

Dowiedziałem się o tym dopiero teraz. FX skasowało kolejny serial - ot tak, w środku opowiadanej historii, pomimo dobrych recenzji i niemałej popularności w USA. Widocznie jednak było im za mało. Liczy się tylko kasa. Jestem naprawdę bardzo rozczarowany, bo miałem nadzieję, iż dobre recenzje sprawią, że chociaż ten program się ostanie. Wielka szkoda!!!

A tu szczegóły: http://www.tv.com/story/11701.html

snoopy

No nie da się ukryć, że właśnie dla kasy kręcą te seriale, ale skoro jakieś tam zyski przynosił (nawet jeśli minimalne) to mogli go kontynuować, przecież w sumie nic by na tym nie stracili :/

Albertino

Dobry czas antenowy - to by stracili. A swoją drogą jedyna stacja, której można ufać, która nie leci sobie w kulki z fanami to HBO. Która inna stacja wyprodukowałaby takie seriale jak The Wire czy Oz i to tyle sezonów?

snoopy

Ale fabuła została urwana całkiem w połowie, czy dorobili na szybko zakończenie? Bo wygląda zachęcająco i nie wiem czy szukać.

ocenił(a) serial na 9
Marac

Z tego, co pamiętam została urwana. Szkoda, bo miło wspominam ten serial.

snoopy

Ech... Banda debili...
Dzięki za odp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones