Odcinek z Christina Hendricks to majstersztyk. Tylu zwrotow akcji dawno juz nie widzialam :) Pierwszy odcinek mnie nie zachecil, przy polowie drugiego tez bylam sceptyczna, ale ogladajac dalej zaczyna sie kumac wizje tworcow. Nie moge doczekac sie kolejnych odcinkow :)
Lol po tytule miałem nadzieję że moim oczom pojawi się serial biograficzny o Rosyjskiej Rodzinie królewskiej której życie byo tak barwne że z pewnością zasługiwało by na serial ale kurcze to chyba jest zupełnie co innego ??? Ktoś jest w stanie krótko opisać ??
Okropnie naiwny, przewidywalny do bólu. Jakbym oglądała jakieś durne romansidło klasy B. Aż trudno uwierzyć, że to od twórców mojego ukochanego Mad Mana.