PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788814}
6,4 420
ocen
6,4 10 1 420
The Romanoffs
powrót do forum serialu The Romanoffs

WOW

ocenił(a) serial na 9

Odcinek z Christina Hendricks to majstersztyk. Tylu zwrotow akcji dawno juz nie widzialam :) Pierwszy odcinek mnie nie zachecil, przy polowie drugiego tez bylam sceptyczna, ale ogladajac dalej zaczyna sie kumac wizje tworcow. Nie moge doczekac sie kolejnych odcinkow :)

ocenił(a) serial na 6
lunami

Przez wzgląd na Mad Men, The Romanoffs jest na mojej liście seriali do obejrzenia. Niestety forma mnie trochę odstrasza. Każdy odcinek opowiada osobną historię z osobnymi bohaterami, a całość nie jest powiązana fabularnie? Tak to wygląda?

ocenił(a) serial na 9
Dawidt

Dokladnie tak, ale jest jeden punkt wspolny: jak tytul serialu wskazuje, w kazdym odicnku jest ktos, kto jest/uwaza sie za potomka dynastii Romanowow. (Poki co) akcja odgrywa sie w czasach wspolczesnych.

Ogladanie tego serialu to troche jak ogladanie "Better call Saul"- kazdy odicnek jest jakby przydlugi, przynudnawy, ale na koniec okazuje sie, ze kazdy element, kazde wydarzenie bylo wazne dla ukazania calej historii :)

Czekam na kolejne odcinki. Poki co ciesze sie, ze sie nie poddalam po pierwszym odcinku, bo trzeci mnie zachwycil.

ocenił(a) serial na 6
lunami

Mam duże zaufanie do Weinera za Mad Men, więc sprawdzę. Better Call Saul jest dobrym serialem, ale gdybym nie znał uniwersum Breaking Bad, to rzeczywiście mógłbym odpaść po pierwszym sezonie.

lunami

A mnie się podoba od pierwszego odcinka. Aż mnie samą to zaskoczyło :)

ocenił(a) serial na 5
lunami

niestety nie skumałem "wizji" twórców....a chciałbym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones