PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727603}

The Seven Deadly Sins

Nanatsu no Taizai
7,8 5 319
ocen
7,8 10 1 5319
The Seven Deadly Sins
powrót do forum serialu The Seven Deadly Sins

Świetne

ocenił(a) serial na 9

Po ukończeniu formalności dotyczących subskrypcji Netflixa na moim PS4, zacząłem przeglądać co owy wynalazek ma w szczególności. Oczywiście nie omieszkałem przejrzeć zakładki anime, i choć chwilowo za wiele tam nie ma, a jak jest to raczej starości (choć przyznam coraz więcej dodają seriali/filmów i to w krótkim czasie), to znalazłem to anime w zakładce Netflix Originals. Czyli takie nietypowe anime. I pomimo że początkowo podszedłem do niego z rezerwą, to już po kilku odcinkach zachodziłem w głowę. Dlaczego ja o tym nie słyszałem?! To anime jest świetne! I to pisze człowiek któremu fantasy "ciut się przejadło". A z czym się je to anime? ano w skrócie: mamy naprawdę dobrą fabułę i to naprawdę oryginalną (pisząc to jestem w połowie pierwszego sezonu), akcja i rozwijanie się wątków jest utrzymane w dobrym tempie. I jakby to napisać? Dostajemy kawał dobrego anime które z odcinka na odcinek widać zmierza w odpowiednim kierunku. I za to ocena prawie najwyższa - sorki ale jak napisałem wolę inne gatunki od fantasy. A Akira lub GITS toto nie jest. POLECAM!!

AKlR4

Może offtop, ale czy netflixa używasz w polskiej wersji? (podobno części funkcji nie ma w niektórych wersjach)
No i czy jest tam tylko główny serial, czy też te kilkanaście odcinków ova i nowa seria?

ocenił(a) serial na 9
kiogu1

Jeśli chodzi ci o to czy są napisy po polsku i dubbing to z tym jest coraz lepiej. Prawdę powiedziawszy to co mnie interesuje rzadko kiedy nie jest po Polsku. teraz oglądam właśnie House of Cards z Polskim dubbingiem. Tak samo odkryłem genialny serial Stranger Things, nowości od razu Polski dubbing. NA tej stronie możesz zobaczyć co jest i w jakim języku: nflix. pl Dla mnie, ogólnie to jest na plus. Rzadko oglądam coś w telewizji, a jak już to chciałbym A. obejrzeć oczywiście bez reklam. B. jak jest dobre i mam czas - bo wtedy oglądam - kilka odcinków i Netflix dobry jest w tym. Płacę dwa razy więcej za Polsat aniżeli za Netflixa. Więc ogólnie to doradzam wypróbować jeden miesiąc. Pierwszy raz jest za free, a później trzeba płacić. JA nie żałuję. Mam nadzieję że pomogłem. Aha jakby co to pisz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones