PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810934}
7,8 15 353
oceny
7,8 10 1 15353
The Spy
powrót do forum serialu The Spy

Sacha Baron Cohen wydaje się idealnym człowiekiem na właściwym miejscu. Jego dotychczasowe role - Borat, Bruno, Ali G, owszem, dostarczały głównie rozrywki, ale wymagały olbrzymiego nakładu aktorskich sił. W końcu do każdej z nich Cohen przechodził misterną transformację. Stawał się kimś, kogo nie poznaliby bliscy, a nieświadomi niczego zwykli ludzie po prostu dawali się nabrać na jego mistyfikację. W "The Spy" gra więc po prostu kolejną z takich ról – jego bohater musi stać się kimś innym, przeniknąć do syryjskiego rządu i zdobywać zaufanie tamtejszych wysoko postawionych ludzi. Ale wszystko to już na pełnej powadze i w dramatycznym tonie.

"The Spy" to jedna z ciekawszych ostatnio propozycji Netflixa; intrygująca, przyzwoita produkcja szpiegowska z niezłymi kreacjami aktorskimi, szczególnie Sachy Baron Cohena, oraz wciągającą fabułą. Oczywiście serial nie każdemu przypadnie do gustu ze względu na swoją powolną, realistyczną narrację – bliżej mu do filmowego "Szpiega" z Garym Oldmanem, niż widowisk pokroju Bonda. Ale jeśli lubicie takie klimaty, oparte na sugestywnej, mrocznej atmosferze i wyrazistej, bardzo politycznej intrydze, powinien przypaść wam do gustu.

Recenzja: http://kulturacja.pl/2019/09/the-spy-recenzja-serialu-netflixa-borat-jakiego-nie -znacie/

Recenzje_Simona

a moim zdaniem, albo przynajmniej dla mnie, dupy nie urywa jego rola.... Przez cały czas miałem wrażenie, że....hhm...zwyczajnie słabo gra. I to nie jest kwestia tego, że przyzwyczajony jestem oglądać go w rolach komediowych. Tak rzadko oglądam jego produkcje, że to nie o to chodzi. Zwyczajnie nie podszedł mi jako aktor. On jest dobrym komikiem ale nie koniecznie aktorem...chyba, że właśnie komediowym, choć taki Borat,Ali-G czy o tym homo, to chyba bliżej kabaretu,stand-upu niż filmu...

dewille

Nie wiedziałem, że grał Borata a chciałem napisać, że mi go przypomina

ocenił(a) serial na 5
dewille

100/100,Sacha byłnajsłabszym ogniwem wśród aktorów tego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones