PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797238}
7,3 59 760
ocen
7,3 10 1 59760
7,6 5
ocen krytyków
The Umbrella Academy
powrót do forum serialu The Umbrella Academy

Ale nie ma co ukrywać, Klaus po prostu wymiata :D

RadoslawKamil

o, dziękuję za cynk :) kompletnie zapomniałam, że Doom Patrol tak jak The Umbrella Academy ma premierę w tym miesiącu.

isobel

Cieszy mnie,że antagonistą jest jeden z moich ulubionych aktorów Alan Tudyk. Od czasu Firefly i Con Man uważam,że to świetny aktor. A jego głos jako narratora przeuroczy :D Miłego oglądania. Mam nadzieję,że nie dostanie anulacji po 1 sezonie bo niestety aktor nie ma szczęścia :/

isobel

W punkt! zgadzam się w 200%! Hector ? Chyba miałaś na myśli Diego ?

John__88

tak, oczywiście miałam na myśli Diega :) sama nie wiem skąd wziął mi się ten Hector.

isobel

przecież Diego właśnie był postacią, która okazała klausowi najwięcej empatii. poza benem, to z diego klaus się najlepiej dogadywał i polubiłam ich relację. ps. masz rację - zaczęłam mieć obsesję na punkcie sheehana, nie wiem jak do tej pory mogłam nie wiedzieć o jego istnieniu, nadrobiłam trochę zaległości (m.in. misfits). świetny aktor i charyzmatyczny, cholernie przystojny facet

sonatapatetyczna

wieem... jest niesamowicie cholerny przystojny i charyzmatyczny. przyznam, że czasami mam przez niego czasami drobne problemy ze skupieniem się na fabule ;) ze swojej strony serdecznie polecam film "Troje na gigancie". Robert gra tam po prostu fenomenalnie. to jest jednak anglojęzyczna wersja niemieckiego "Vincent chce nad morze" - może będziesz chciała obejrzeć najpierw oryginalną wersję :)

nt serialu: nie powiedziałabym, że Diego okazywał Klausowi najwięcej empatii... analizując relacje z jego rodziną oczywiście najgorsze stosunki miał z Lutherem i ojcem, a najbardziej związany był z matką. dla reszty swojego rodzeństwa był nieprzyjemny bo ogółem był takim trochę dupkiem. miał może takie momenty kiedy był cierpliwszy i łagodniejszy dla Klausa. hm, no nie wiem. planuję obejrzeć sobie od początku ten serial i za tym drugim razem zwrócę szczególną uwagę na Diego i Klausa. może zbyt surowo oceniłam Diega i wcale nie jest aż takim dupkiem ;)

ale fakt faktem, że ogółem rodzeństwo Klausa ma bardzo lekceważący stosunek do niego. mam nadzieję, że to się zmieni w s2

ocenił(a) serial na 9
Konrad4x4

Obejrzyjcie sobie serial Misfits, grał tam główną rolę i wymiatał jeszcze lepiej :)

Konrad4x4

Świetnie grał,ale dla mnie serial ukradł Numer Pięć,dzieciak(aktor) dał naprawdę radę!

Konrad4x4

Robert gdzie nie zagra to wymiata. W końcu doczekałam się kolejnego po misfits serialu z nim. Bo filmy są za krótkie żeby się nacieszyć :D

paklaczysko

https://www.filmweb.pl/serial/Love+Hate-2010-607297?ref=ls_d_4_love/hate w tym serialu też gra jedną z głównych ról, tematyka dublińskich gangów, więc całkiem co innego, ale może też przypadnie do gustu ;)

Konrad4x4

ja jakośnie czaje tego serialu

ocenił(a) serial na 6
Konrad4x4

meh, niezbyt nowatorska kreacja; ograna stylistyka

ocenił(a) serial na 10
Konrad4x4

Sam jesteś kaszana jeden z najlepszych seriali na Netflixie

ocenił(a) serial na 8
andrze_r

Moim zdanie zdecydowanie najlepszy w swojej kategorii bo ma bardzo dobrą fabułę i postacie. Nawet śmiem twierdzić że ma głębię jak Watchers "mam na myśli film bo serialu HBO nie widziałem". Najciekawszą moc miał Klaus i był też bardzo sympatyczny, co do Wanii no nie potrafiłęm się z nią utożsamić była bardzo zimna.

andrze_r

Wróć do szkoły opanować czytanie ze zrozumieniem. Konrad4x4 napisał " Może i dla kogoś kaszana" a nie "dla mnie kaszana". Poza tym wystawił ocenę 8, imbecylu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones