The Umbrella Academy
powrót do forum 3 sezonu

Nie wiem czy mi coś nie umknęło... niby się nie urodzili ale w książce ktora czyta na początku jeszcze vania są przedstawieni jako terroryści??

ocenił(a) serial na 9
nami112

to akurat miało miejsce w 1963 a data ich urodzin to 1989, zreszta to sie działo w 2 sezonie gdy mieli te "matki"
więc wszystko jest jak powinno

Justyna_Brdon

Mnie bardziej zastanawia skąd znaleźli tam informacje na temat Piątego jak on w 1963 tak naprawdę nie miał prawa pozostawić po sobie jakichkolwiek informacji oprócz tego, że był poszukiwanym chłopcem, który prawdopodobnie jest zakładnikiem

nami112

Zapewne chodzi o scenę z odcinka 2... Oni przenieśli się w czasie do 1963 roku, więc ich podobizny rzeczywiście mogły się znajdować w podręcznikach do historii z lat późniejszych, natomiast rzeczywiście nie jest to do końca konsekwentne z Paradoksem Dziadka, ponieważ jeśli nie urodzili się w 1989 roku, to nie mogli się też przenieść do roku 1963, więc wszystko powinno się wyzerować. Wytłumaczyć to można co najwyżej tym, że nasi bohaterowie są "wyjątkowi", w jakiś cudowny sposób nie ulegają wpływowi czasu i przestrzeni, co można tłumaczyć też tym, że zostali na Ziemi jako ostatni, nie zostali wchłonięci tak jak cała reszta w kolejnych etapach Kugelblitz.

DagnaMara

Oni się przecież urodzili w innej linii czasowej, w której ich matki żyły. Nie urodziły się ich odpowiedniki w tej linii, dlatego np. nie trafili na samych siebie.

phaphick

To nie jest poprawne. Ich ojciec pamięta spotkanie z nimi, więc bierze inne dzieci. To znaczy, że w sezonach 2 i 3 mamy tą samą linię czasową. Albo chociaż podobną. Ale oryginalna linia z sezonu 1 nie mogła zostać zmieniona, bo inaczej przestali by istnieć w dowolnym momencie, w którym by coś zmajstrowali w sezonie 2.

lsr9

Pamięta, bo to było w przeszłości - przed ich urodzeniem, potem linia się zmieniła, ale oni już istnieli. Nie przygarnął ich odpowiedników i to tłumaczenie to jest głupota, bo nawet gdyby chciał, to by nie mógł ich adoptować, bo przecież się nie urodzili w tej linii co wróble.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones