The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 4
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Przekazanie

Rendition 44m
7,4 711
ocen
7,4 10 1 711
The Walking Dead
powrót do forum s11e4

Przestawienie głównego antagonisty na plus ale jednak nic odkrywczego fanatyk religijny, ninja przestali się teleportować, mało fabuły było w tym odcinku co wyszło na plus, choć samo poświadczenie Blondyny wystarcza żeby wejść do grupy trochę naciągane no ale jak cały ten sezon :) . Fajerwerków nie ma ale w porównaniu z przednim epizodem piekło a niebo w tym sezonie widzę to wartość stała raz nędza raz średnio.

PIXA_GOD

Daryl znowu w pierdlu, aż się chciało czekać na Easy street;D
A tak na serio, to musiałam się wysilić, żeby sobie przypomnieć wątek blond damy...trochę taki odgrzewany kotlet, ale w sumie odcinek OK, te czterdzieści parę minut szybko minęło.Plus za szczery kawałek o Afganistanie.
PS. Mam dosyć fanatykowato-świrusowatych przywódców kolejnych grup...Gubernator, Niiigan, szef kanibali, teraz ten piroman...:/

Kasss1711

Tylko trzeba dodać że to szef szefów opus magnum bo to ostatni sezon a przy innych wypada blado .... a na dodatek ma przydomek Pope czyli papież..... jakże oryginalne...

PIXA_GOD

Mniemam, że to kolejna komiksowa grupa...ps. "ciekawe" grupy to chyba się skonczyły...ani ta od "spisu powszechnego" ani ta z szefem piromanem jakoś mi niczego nie urywa...

ocenił(a) serial na 10
PIXA_GOD

A gdzie wy już widzieliście ten odcinek?

karolonka

W USA jest dostępny tydzień przed Polską premierą odcinek jest w sieci a napisy na stronie z napisami polskimi wystarczy wpisać w google

PIXA_GOD

Wydaje mi się, że żniwiarze będą tylko epizodycznym przeciwnikiem tego sezonu i za 3-4 odcinki będziemy mieli ich z głowy. Ale ogólnie, to w porównaniu z sezonami 5-8, to obecne epizody (właściwie od s09) trzymają moim zdaniem niezły poziom. Nie ma wymuszonych dram, wydarzenia mają sens. To jest to co chcę oglądać w TWD - życie ludzi i ich realne problemy, jak sobie radzą i survivalują w trakcie zombie apokalipsy, z okazjonalnymi przygodami i zagrożeniami, które stają się okazją do przedstawienia jakichś społecznych komentarzy. Pope ma całkiem interesującą, wąsatą facjatę :D (wygląda trochę jak Walter White), choć trzeba przyznać, że na chwilę obecną to kolejny psychol w kolekcji TWD. Angela Kang wydaje się mimo wszystko wiedzieć co robi - to chyba najlepsza showrunnerka od czasu Mazzary (3 sezonu?).

Burzujzmiasta

1, 2 i 4 odcinek na duży plus w porównaniu z dwoma poprzednimi sezonami, gdzie co chwilę przesuwałem film. 3 odcinek trochę słabszy, ale to chyba dlatego że za dużo było w nim Carol - jej wątki są jakieś takie nudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones