The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 6
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Od środka

On the Inside 43m
7,7 712
ocen
7,7 10 1 712
The Walking Dead
powrót do forum s11e6

oczywiście dzięki aktorce, która gra Connie, pasuje do takich mrocznych klimatów

mitrus80

No nie wiem, jak dla mnie twórcy przesadzili. Nigdy bym nie pomyślał, aby ten wątek jak chociażby z filmu "Within (2016)" umieścić w TWD. Teraz ten wątek oleją, bo tego nie da się wytłumaczyć w logiczny sposób. Nie pamiętam zbytnio o czym mówiła Maggie w pociągu z odcinka 2 lub 3, ale to chyba nie miało z tym związku, jak myślisz?

ocenił(a) serial na 9
Taio

niestety ten sezon oglądam po ang. bez napisów więc nawet gdybym pamiętał to bym jakoś się tutaj nie wytłumaczył, chodzi o ten wątek z kanibalami? zwykłe świry które są głodne, a mieszkają w jakimś dziwnym domku

dla mnie większe niedorzeczności to sprawy typu: 10 letnia dziewczynka z gnatem ciężkiego kalibru, koleś pod kubłem na śmieci który przeżył najście hordy zombie, czy też brak wszelkiego rodzaju chorób wywołany choćby warunkami atmosferycznymi, higienicznymi, z braku leków

odcinek podobał mi się powodu sprzedania fajnego klimatu, niby tani horror, ale oglądało się z zaciekawieniem

Maggie jak strzeliła tą przemowę (chyba Neganowi, nie?) to włąściwie wyłączyłem się z słuchaniem, podobnie jak kiedyś Rick wyskakiwał z swoimi mądrościami

mitrus80

No choroby są...szlak trafia właśnie Ezekiela.

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

no ale niby ostatnie stadium i chyba dziedziczone w rodzinie, ale chłop się trzyma i wierzę że padnie nie z powodu choroby

mitrus80

Nie ma jak optymistyczna wizja śmierci:D

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Świetny epizod - cały sezon puki co trzyma poziom. Niestety odliczanie trwa do końca serialu - już mi nieswojo ...

Mikael82

Mi też:(

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Chce ci się streścić mniej więcej co się teraz dzieje w twd? z tego co pamiętam skonczylem na odcinku jak Rick wybuchł z mostem, zabrał go jakiś helikopter do innego świata i chyba obejrzałem jeszcze z 10 odcinków.

Mortemignis

"Rick wybuchł z mostem...":D Zrobiłeś mi wieczór:D

mitrus80

Kurła, jak ja się bałam tych kanibali ekshibicjonistów...szczególnie w momentach z perspektywy Connie czyli bez dźwięku.

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

świetny ten motyw z wyciszeniem, z jej perspektywy

mitrus80

Prawda.Nie lubię horrorów, bo się ich boję a tu przez chwilę się tak czułam:D

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

jakoś Ci nie dowierzam, ty taka harda i wyszczekana, boisz się horrorów? jaja se ze mnie robisz? czy odkrywasz swoją wrażliwą stronę?

mitrus80

Przysięgam na moje cnoty niewieście, że się boję...

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

nie zakłamuj rzeczywistości ;-D

mitrus80

Oburzające podważanie moich cnót...

ocenił(a) serial na 7
Kasss1711

No ale to były kulturalne kanibale. Niby dzikie na czworakach skakały, ale przepaski na jajach miały, aby nie gorszyć pożeranych. Kulturka musi być. No i były bardzo koleżeńskie bo się nawzajem nie zeżerały tylko czekały grzecznie na naiwniaków i pechpwców. Nie no bez sensu totalnie, ale fakt faktem trzymało przez chwile w napięciu, ale co z tego skoro i tak było wiadomo, że Connie nic sie nie stanie i czekało sie tylko kiedy i w jaki sposób zezrą jej kolegę.

gothblack

I się rozczarowałeś:D Tak, pełen Wersal outfitowy:)

ocenił(a) serial na 7
Kasss1711

Pewnie się czepiam, ale faktycznie w porównaniu z ostatnimi sezonami to i tak jest sztos, ale niestety emocje i poziom z pierwszych sezonów juz nie wróca. Niech sie dzieje i niech Negan załozy nowy ród z Maggie i będę kontent.

gothblack

Co Wy z tym szippingiem?!?Oni mi nie pasują do siebie... I zgodzę się, emocje przez duże E się skończyły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones