PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372986}

Tożsamość szpiega

Burn Notice
7,3 5 145
ocen
7,3 10 1 5145
Tożsamość szpiega
powrót do forum serialu Tożsamość szpiega

Finałowy odcinek był po prostu NIESAMOWITY!
Michael i Fiona przeszli samych siebie ;D;D

Apsik1605

gdzie go można zobaczyć w sieci?

ocenił(a) serial na 10
Jooolaa

mozna go obejrzeć na iitv . info

Burnoticefan

kurdee.... nie wiem czemu ale na iitv u mnie nie ma w dostępnych odcinkach burn notice 18.... są tylko 17..?

ocenił(a) serial na 10
Apsik1605

a co do odcinka to rzeczywiscie niesamowity, wzruszajaca ta ostatnia scena :P
Zwiastun 6 sezonu takze trzyma w napięciu i juz oczywiscie nie moge sie doczekac..

ocenił(a) serial na 10
Burnoticefan

A ja jestem rozczarowany... twórcy przeszli z zarąbistej efektowności do przesadzonego dramatyzmu. Niepotrzebna napinka na "ewentualnego" zdrajce w zespole - wszyscy się napalali, a że to Sam, a że to Jessie, a tu wstawili jakąś przypadkową osobę. I w ogóle finały zawsze były typem odcinków, gdzie cały czas antenowy poświęcano "głównemu" wątkowi fabularnemu - a tu praktycznie 10 minut było wątku z Ansonem a reszta to jakby Michael znowu komuś pomagał... Co nie zienia faktu, że punkt wyjściowy na 6 sezon jest fajny - Fiona w kiciu, a Michael będzie z pewnością próbować ją wyciągnąć, Anson dalej na wolności i z pewnością będzie się bać - nie ma karty przetargowej wobec Westena, którego mało tego ba ma za niego bardzo żądnego zemsty wroga. Cóż, byle do lata ;-).

telepek

Ja chcę już lato ;/

Apsik1605

są juz napisy ?

Jarek7

Finałowy odcinek tej serii był super !Wszytko co do tego odcinka napisał ,,TELEPEK'' ja tylko mogę dodać szkoda że nie pokazali w finałowym odcinku matki Michaela a był fragment wspomniany o niej, jaka by była reakcja matki Michaela jak by się dowiedziała że Fiona poszła do więzienia ?Odcinek jak by nie mógł złapać się w czasie,przez 43min nie zostało wszystko pokazane,parę rzeczy zabrakło tak jak wspomniałem matki Michaela.
A już ktoś ma info kiedy wyjdą nowe odcinki ?Gdzieś w okolicach marca/kwietnia ?

ocenił(a) serial na 9
Jarek7

http://www.usanetwork.com/series/burnnotice/ wiec jednak poczekamy sobie do wakacji na kolejny sezon tozsamosci, szkoda ze az tak dlugo miejmy nadzieje, ze Westenowi odzyska to co stracil

ocenił(a) serial na 10
mate21

To trzeba przyznać, że finał wypadł ciekawie. Mate21 miejmy miejmy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones