serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Tożsamość szpiega

Burn Notice
2007 - 2013
42m
7,3 5 165
ocen
7,3 10 1 5165
Zdyskredytowany przez własny rząd agent wykorzystuje zdobyte w pracy zdolności, aby pomagać słabszym. Zobacz pełny opis
Tożsamość szpiega zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Michael Westen jest szpiegiem, który nagle dowiedział się, że trafił na czarną listę agentów. Można powiedzieć, że jest tam spalony. Został przewieziony do swojego rodzinnego miasta w Miami. Bez pieniędzy, mieszkania i możliwości wyjazdu z miasta Michael próbuje dowiedzieć się kto go ?spalił? i odzyskać swoje dawne życie. W tym czasieMichael Westen jest szpiegiem, który nagle dowiedział się, że trafił na czarną listę agentów. Można powiedzieć, że jest tam spalony. Został przewieziony do swojego rodzinnego miasta w Miami. Bez pieniędzy, mieszkania i możliwości wyjazdu z miasta Michael próbuje dowiedzieć się kto go ?spalił? i odzyskać swoje dawne życie. W tym czasie zarabia pomagając ludziom, a którzy nie mogą liczyć na pomoc ze strony policji. Jedynymi ludźmi, którzy pomagają Michaelowi są: Fiona, był agent IRA, która na dodatek jest jego byłą dziewczyną oraz Sam ? spłukany były kontakt wywiadu woskowego, który równocześnie donośni na niego agentom FBI. Żeby tego było mało musi zmierzyć się ze swoją rodziną, której unikał przez pół życia podróżując po całym świecie. Tak właściwie to głównie swojej mamy, która jest w niebo wzięta powrotem syna do miasta.

na podstawie
Ryan Johnson (materiały do scenariusza, historia) / Daniel Tuch (materiały do scenariusza, historia)
studio
Flying Glass of Milk Productions / Fox Television Studios / Fuse Entertainment
tytuł oryg.
Burn Notice
inne tytuły
Seth Peterson ubiegał się o rolę Michaela Westena. Ostatecznie aktor został obsadzony w roli młodszego brata głównej postaci - Nate'a.
W pierwszym odcinku serialu, gdy Michael zostaje wyniesiony z windy, w lustrze umieszczonym w jej wnętrzu widać odbicie załogi filmowej i kamery.
W pierwszym odcinku serialu, gdy Michael odwiedza po raz trzeci klienta, ten kroi w kuchni marchewki na połówki, jednak w kolejnym ujęciu marchew jest nadal cała.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

A Jeffrey wręcz stworzony do roli Michaela

Wasze dziecko nie chce jeść jogurtu? Włączcie mu Burn Notice, na mnie podziałało ;>

Wrażenia po finale

ocenił(a) serial na 10
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Finałowy odcinek był po prostu NIESAMOWITY!
Michael i Fiona przeszli samych siebie ;D;D

brawo

ocenił(a) serial na 8

serial który przez kilka pierwszych sezonów zapowiadał się na współczesną wersję Drużyny A i MacGyvera w ostatnich dwóch sezonach wyewoluował do czegoś kompletnie innego i zaskakującego...w ostatnim sezonie z odcinka na odcinek jest coraz lepiej i szkoda że już to ostatnie tchnienie...ale jakie...serial jest genialny i...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones