PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836895}

To nie jest OK

I Am Not Okay with This
6,5 23 518
ocen
6,5 10 1 23518
5,9 10
ocen krytyków
To nie jest OK
powrót do forum serialu To nie jest OK

W sumie jest mi przykro że zdecydowali się anulowac serial. Ja rozumiem że pandemia, ja rozumiem że koszty za wysokie, ale to serio przykre, ze serial który dopiero w tym roku miał premierę wylądował do kosza.

Dodajmy do tego jeszcze fakt, że jak obejrzałam pierwszy sezon to uznałam, że mógł być prologiem jednej, większej i na pewno bardziej porytej historii i że zapewne w ciągu dalszych będzie się działo więcej, więc ok - poczekam se na kontynuacje. A tu proszę - zamiast tego mamy jeden sezon który byłby najwyzej krótką historyjką zamiast czymś większym

ocenił(a) serial na 9
TheMangle17

Wielka szkoda potencjał wiekszy na dzien dzisiejszy niz np Stranger Things które juz sie powoli konczy

ocenił(a) serial na 7
twokill

Stranger Things akurat bardzo lubię, ale akurat w jego przypadku wolę by miało dobre zakończenie niż tworzyli to w nieskończnoność

ocenił(a) serial na 7
TheMangle17

Ni
estety często tak jest, że syfiaste seriale mają po 10 sezonów, a coś co się całkiem przyjemnie ogląda zostaje anulowane po 1/2 sezonach. Osoby, które anulowały ten serial mam nadzieję, że nigdy więcej nie będą w stanie podjąć samodzielnej decyzji.

ocenił(a) serial na 9
TheMangle17

To pasuje jak ulał.
Nigdy nie spodziewałbym się po Netfliskie tak rzetelnej, dobrze pomyślanej i wykonanej produkcji, przy tym nie chcącej wcale zbawiać świata, ba, nawet siebie.
Staranność to słowo-klucz. O prawdę psychologiczną, o porządek przyczynowo-skutkowy, o świat przedstawiony.
Netflix też się nie spodziewał i go skasował. Za dobry był. Zbyt się wyróżniał (stosunkowo krótkie odcinki i mało ich na dodatek), a co za tym idzie był zbyt niewymuszony, bez poczucia, że to kolejna próba uwiedzenia widza za wszelką ceną na jak najdłuższy seans hipnozy, najlepiej na kilka sezonów, z odcinkami godzinnymi.
Na co to komu? Po co podnosić poziom? Po co śrubować normy?
Netflix chce widzów-zombie, którzy będą w hipnozie, a nie wrażliwości.

ocenił(a) serial na 6
TheMangle17

Ja nie czuję niedosytu po obejrzeniu, zakończenia według mnie nie trzeba rozwijać w kolejnym sezonie. To całkiem fajny serial, krótki i przyjemny, więc po co dodawać więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones