W sumie jest mi przykro że zdecydowali się anulowac serial. Ja rozumiem że pandemia, ja rozumiem że koszty za wysokie, ale to serio przykre, ze serial który dopiero w tym roku miał premierę wylądował do kosza.
Dodajmy do tego jeszcze fakt, że jak obejrzałam pierwszy sezon to uznałam, że mógł być prologiem jednej,...