6 odcinków
7,9 6 750
ocen
7,9 10 6750
6 586
chce zobaczyć
7,9 10
ocen krytyków
{"rate":7.9,"count":10}
{"type":"film","id":807020,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/I+Know+This+Much+Is+True-2020-807020/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu To wiem na pewno
  • sylsob1 ocenił(a) ten serial na: 7

    Ostatni odcinek pięknie wyjaśił i zakończył sezon. Po obejrzeniu tego serialu upewniłam się w przekonaniu, że całe nasze dzieciństwo ma wpływ na naszą przyszłość. To jakim człowiekiem będziemy, jakich będziemy dokonywać życiowych wyborów z kim się zwiążemy itd. Jest to dla mnie przerażające bo rodziny sobie nie wybieramy!!!! Jedynie to co możemy zrobić (i to na szczęście było powiedziane w ostatnim odcinku) to pracować nad sobą i próbować spojrzeć na swoją przeszłość w inny sposób, bardziej łagodnie, pamiętając, że każdy człowiek dźwiga swoje brzemię z dzieciństwa. Wiem, że to bywa czasem bardzo trudne, ale zawsze należy próbować zrozumieć drugiego człowieka. Pielęgnowanie w sobie nienawiści zabije nas od środka! Pamiętajmy mamy tylko jedno życie niech ta złość nie odbierze nam radości, szczęścia i miłości. Życie tak szybko przemija! Pozdrawiam.

  • sylsob1 Prawie orgazmu dostałaś przy serialu ocenionym na 6. Ciekawe co się wydarzy jak zobaczysz coś dobrego np Kompanię Braci.

  • sylsob1 ocenił(a) ten serial na: 7

    Bartus0077 Po ostatnim odcinku zmieniłam na 7 bo dobrze podsumował całość. Kompanię braci nie obejrzę bo nie lubię tej tematyki! Orgazmu dostałam jak obejrzałam serial Forbrydelsen, Most nad Sundem, Sieden, K-PAX, pierwszy sezon Grzesznicy, polski serial Glina, Bez Tajemnic, Ray Donovan, House of Cards... i wiele innych.