6 odcinków
7,9 6 752
oceny
7,9 10 6752
6 588
chce zobaczyć
7,9 10
ocen krytyków
{"rate":7.9,"count":10}
{"type":"film","id":807020,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/I+Know+This+Much+Is+True-2020-807020/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu To wiem na pewno
 • sznurowadlo_7 ocenił(a) ten serial na: 7

  !SPOILER! Wiem, że nie jest to zbyt ważne, ale niby skąd Ralph Drinkwater wiedział, że jest kuzynem Dominica? Jeśli ojciec bliźniaków nie wiedział o ich istnieniu. Serio matka, która nikomu nie mówiła, powiedziałaby rodzinie Drinkwater?
  Też dziwne, że tak długo nikt nie zauważył, że Thomas potrzebuje specjalistycznej opieki, no ale to osobna kwestia.

 • sznurowadlo_7 Od własnych rodziców?

 • sznurowadlo_7 ocenił(a) ten serial na: 7

  Van_Etten A skąd oni wiedzieli? Skoro ojciec Dominica i Thomasa (z rodziny Drinkwaterów) nie wiedział o ich istnieniu, na dodatek dosyć szybko zginął, to skąd jego rodzeństwo miało wiedzieć, że miał synów?

 • sznurowadlo_7 Henry i matka bliźniaków znali się praktycznie od dziecka. Potem dorośli, być może pozostawała w stałym kontakcie także z jego rodzeństwem lub Henry im o niej opowiadał. Na domiar tego z wyznania dziadka w jego rękopisie wynika, że nie cieszyła się powodzeniem u innych mężczyzn.

 • vg2 ocenił(a) ten serial na: 10

  sznurowadlo_7 Rusz głową. Wystarczy, że Henry powiedział matce Ralpha przed wylotem do Korei, że przespał się/zdradził ją z matką Dominika i Thomasa. Ma znała się przecież od dzieciństwa z rodziną Indian, co pokazała scena, w której Prosperina pozwala tańczyć małej Ma z Indianinem czy tez Indianką. 

 • wyrocznia ocenił(a) ten serial na: 9

  vg2 Ojcem bliźniaków nie jest ojciec Ralpha, ale jego wujek - w tłumaczeniu nie pada, ale po angielsku w scenie na budowie w kasynie uzywa on słowa "cousins".

 • vg2 ocenił(a) ten serial na: 10

  wyrocznia To nie zmienia faktu, że Henry mógł powiedzieć przed wylotem do Korei swojej rodzinie o Ma.

 • wyrocznia ocenił(a) ten serial na: 9

  sznurowadlo_7 bo wiedzieli, ze spotykał się z ich matka a potem ona urodziła.