6 odcinków
7,9 6 752
oceny
7,9 10 6752
6 588
chce zobaczyć
7,9 10
ocen krytyków
{"rate":7.9,"count":10}
{"type":"film","id":807020,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/I+Know+This+Much+Is+True-2020-807020/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu To wiem na pewno
  • Po pierwszym odcinku to wiem na pewno, że nie ogląda się tego serialu z przyjemnością. Ba! Skończyłam go naprawdę zmęczona (niczym sam główny bohater)- jest ciężko, wieje beznadzieją, dusznym klimatem rodzinnych tragedii.
    Nie wiem co będzie dalej, ale historia wciąga, bohaterowie intrygują i irytują.
    W skrócie: czekam na drugi odcinek.

• klajstus ocenił(a) ten serial na: 6

zarazzapomnelogin Oj tam, można się uśmiechnąć od czasu do czasu :-)

• zarazzapomnelogin Od kilku miesięcy czekałem na ten serial, jako na jeden z tych, których byłem najbardziej ciekawy. Głównie z uwagi na gatunek, jeszcze bardziej z racji na Marka Ruffalo, także i dobrą zapowiedź, więc powodów dobrych było co najmniej kilka.
    I po pierwszym odcinku muszę stwierdzić dokładnie to samo, że naprawdę mnie zmęczył. W którymś momencie rzuciłem okiem, która to minuta, ile jeszcze do końca i aż nie chciało mi się wierzyć, że dopiero do 30-tej się zbliża, a miałem wrażenie, że oglądam go już od godziny, co niestety w tym przypadku tylko potwierdzało, że jak coś jest męczące i nużące, to się mocno dłuży.
    Lubię dramaty, ale ten zapowiada się na ciężki w odbiorze, co wcale nie będzie zaletą, gdyż nawet bardzo poważny potrafi być przyjemny w oglądaniu (ostatnio jednym tchem obejrzałem "Little fires everywhere").
    Poruszające i wstrząsające to odcięcie ręki...

• Biankka ocenił(a) ten serial na: 9

yuflov A ja mam odwrotnie-nie chciałam by się kończył

• Biankka Tak z ciekawości, jako że już bardzo wysoko oceniłaś. Co spodobało Ci się w nim aż tak?

• Biankka ocenił(a) ten serial na: 9

yuflov Liczysz, że Cię przekonam?:) Nie przekonasz przekonanego. Serial jest autentyczny. Realistyczny. Selektywnie doceniam realizm. Niektóry mnie drażni, ale nie ten zawarty w serialu. Bezsilność to słowo klucz, bo taka bezsilność istnieje. Może zrozumieją to tylko pechowcy świata...

• Biankka Wiem, że tamto pytanie można było różnie odebrać, dlatego wiedz, że kierowała mną zwykła ciekawość, co dobrego w tym serialu widzi osoba, której się on po prostu bardzo podoba. 
    Jednakże jak słusznie dostrzegłaś, w tym konkretnym przypadku raczej nie wpłynęłoby to na zmianę moich odczuć towarzyszących pierwszym odcinkom, a tym samym i chęci dalszego oglądania. Ale to pozostaje bez wpływu na to, że po prostu byłem ciekawy tego innego spojrzenia, za które jego przedstawienie Ci dziękuję.

• zarazzapomnelogin w punkt. serial bardzo dobry, ale ciężki.