PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838827}

Top Boy

7,9 5 337
ocen
7,9 10 1 5337
Top Boy
powrót do forum serialu Top Boy

Jak ten serial się ma np do "Power", "The Wire" albo innych popularnych seriali o gangusach Jak np Irlandzkie Love/Hate albo Niemieckie 4 BLOCKS ?? Jest podobny do nich pod względem gangsterki i brutalności czy np więcej tu dramatów rodzinnych jak to miało miejsce w Sopranos ?? O Gomorrę nie pytam bo lepszy serial po prostu nie istnieje ( o tej tematyce ) ;P

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Uuu Gomorra i Power sztoooooosy! Warto siadać do tego?

ocenił(a) serial na 7
babu50

Generalnie nie jest to serial , seriali ale warto tym bardziej że mamy nietypową sytuację gdzie nakręcono 2 pierwsze sezony a potem serial dostał kasację i przez 6 lat popadł w zapomnienie i w tym trzecim sezonie który zrobił netfliks jest fajnie pokazany upływ czasu. Jak się postaci po latach spotykają itd. Więc pamiętaj że jak byś robił podejście to najpierw oglądasz TOP BOY: SUmmerhouse. Wiec tak generalnie do Gommory np nie ma startu wgl. Ale jesli chodzi o takie Power to już jest jak najbardziej ten poziom tylko tam mieliśmy do czynienia z Ghostem szefem , szefów. Tutaj jest opowieść o low level gangsterach który dopiero dochodzą do wielkich pieniędzy. Aczkolwiek ostatnio pojawił się serial Gangs of london - którego co prawa nie widziałem , ale zobacz se ten trailer :
https://www.youtube.com/watch?v=4CJ5p4XisHs to jest dopiero sztosik. tez brytyjskiej produkcji jak Top Boy . Coś mi się wydaje że jednak te Gangi Londynu rozbiją bank patrząc na to jak to wygląda. Ale Top Boya tez jak najbardziej polecam

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Też tak uważam że serial niezły ale do Gomorry jednak brakuje, miałem wrażenie że tam się nie cackali a tutaj to wszystko bardzo wolno się rozkreca, chociaż też fajnie oglądać rozwój postaci czyli pierwsze nieudolne morderstwo, pierwsze krok jako bossowie aż do pozycji w top

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Nie znam Power. Czy chodzi o film Power z 2020 czy serial z 2014 lub 1986?

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Troche podobny do the Wire tylko że nie ma pokazanej pracy policji

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

Juz widziałem , widziałem :) Ale dobre porównanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones