7,8 3 102
oceny
7,8 10 3102
2 070
chce zobaczyć
{"type":"film","id":838827,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Top+Boy-2019-838827/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Top Boy
 • seku17 ocenił(a) ten serial na: 8

  To obejrzyjcie pierwsze dwa sezony sprzed paru lat, są na netflixie pod tytułem "Top Boy Summerhouse".

 • mordarg ocenił(a) ten serial na: 7

  seku17 Czemu to pierwsza że tak powiem "Seria" ma podtytuł a nie na odwrót ?? Mylący to rogo zabieg i chyba pierwszy raz w historii kina i seriali kiedy się z czymś takim spotykam ?? Czemu to tak się dzieje ??

 • Przemson_26 ocenił(a) ten serial na: 8

  mordarg Top Boy z lat 2011-2013 ma tytuł Top Boy jak dorobiona w 2019 roku kontynuacja. 3 sezon został zrobiony przez Netflix w przeciwieństwie do poprzednich sezonów. Stąd pewnie na filmweb serial ten jest podzielony jak dwie odrębne produkcje. Tak więc 3 sezon jest produkcją Netflixa ale na całe szczęście dodali 2 wcześniejsze sezony które są niezbędne do dobrego zrozumienia całości. Chyba tylko na Netflixie 2 pierwsze serie mają ten dodatek Summerhouse w nazwie. To tak chyba dla lepszego skojarzenia i zaznaczenia, że nie jest to ich produkcja.
  Dla mnie osobiście pierwsze 2 sezony są rewelacyjne, 3 sezon obowiązkowy ponieważ to kontynuacja, aczkolwiek to już nie ten sam klimat co wcześniej.

 • mordarg ocenił(a) ten serial na: 7

  seku17 Jak to się ma do Narcos albo Peaky Blinders które też widzę że oglądałeś ???

 • Przemson_26 ocenił(a) ten serial na: 8

  mordarg Pytanie nie do mnie ale od siebie mogę z czystym sumieniem polecić Top Boy. Pierwsze 2 sezony to dla mnie klasa. Porównanie do całkiem innych produkcji jest trudne. Każdy z wymienionych seriali jest osadzony w innych realiach, klimatach. Dla mnie 2 pierwsze sezony Narcos oraz 2 sezony Top Boy to rewelacja, każdy w swoim rodzaju. Peaky Blinders krok z tyłu ale tylko ze względu na odległy czasowo klimat który średnio mi odpowiada. Jeśli lubisz gangsterskie kino to każdy z wymienionych seriali ci się spodoba.

 • mordarg ocenił(a) ten serial na: 7

  Przemson_26 Spoko. Ja widziałem już absolutnie wszystko dlatego jestem wręcz zmuszony wynajdywać takie rzeczy jak Top Boy. Po Pierwszym sezonie mogę powiedzieć że fajerwerków nie ma . Gomorra, 4 Blocks , Umbre czy Love /Hate wydają się na razie to przebijać jeśli chodzi o produkcje europejskie ale mimo to ma coś w sobie co zachęca do dalszego seansu ;) Zobaczymy może w drugim sezonie się rozkręci. Zaletą też jest prosta do bólu fabuła a nie milion wątków dzieki temu można się totalnie skupić na głównym wątku . ;)

 • mordarg ocenił(a) ten serial na: 7

  mordarg Do bólu PROSTA fabuła * miało być ; )