PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484288}

Totalna porażka

Total Drama
7,6 10 802
oceny
7,6 10 1 10802
Totalna porażka
powrót do forum serialu Totalna porażka

Minęło ponad 10 lat od premiery, przecież to było tak niepoprawne politycznie że chyba cudem przeszło w CN. Cenzura, bluzgi, rzyganie, seks, intrygi xD a to wszystko w bajce adresowanej no... dla dzieci xD . Sam jako dzieciak uwielbiałem to oglądać, można było się zżyć z bohaterami, kibicować im w co to nowych konkursach ale tak na zdrowy rozum; gdyby ta baja wyszła dziś, to byłaby albo mocno ocenzurowana albo wgl nie dopuszczona do emisji!

ocenił(a) serial na 8
pawel8905

Nowe sezony mimo, że już słabo przypominają Wyspę mają czasem powycinane po kilka minut.
W jednym z odcinków Planu pamiętam cytat Duncana o Chefie jako trollu transgenderyście, co by się działo gdyby dzisiaj padł taki tekst na CN

ocenił(a) serial na 8
pawel8905

Rzyganie akurat jest dość popularne w bajkach mi się wydaje. Bluzgów żadnych nie ma. Nagość faktycznie jest ale no ocenzurowana. A seks to nie wiem gdzie ty się tam dopatrzyłeś.

ocenił(a) serial na 9
beatrix10

Nie pamiętam już dobrze, bo nie oglądałem dawno, ale z tego co kojarzę to była tam jakaś scena jak Owen dość wymownie oglądał zrzucony stanik (chyba należał do Gwen). Ale może to moja pamięć szwankuje. A bluzgi były, ale podobnie jak nagość, ocenzurowane xD

beatrix10

Już w pierwszym odcinku padają słowa ocenzurowane "o japie.dole"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones