miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Trafny wybór

The Casual Vacancy
2015
3h
6,5 1 127
ocen
6,5 10 1 1127
Umiera Barry Fairbrother, członek rady Pagford. Pomiędzy mieszkańcami miasta rozpoczyna się walka o zajęcie jego miejsca. więcej mniej
Trafny wybór zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Trafny wybór
Spot nr 1
Z okazji zbliżającej się premiery serialu [b]"[serial=696586]The Casual Vacancy[/serial]"[/b], BBC zaprezentowało spot promujący projekt. Serial jest ekranizacją powieści [person=102808]J.K. Rowling[/person] wydanej w Polsce pod tytułem "Trafny wybór". Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców. Urocze miasteczko z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem już nigdy nie będzie takie jak dotąd. Wybucha wojna bogatych z biednymi, nastolatków z rodzicami, wojna żon z mężami i nauczycieli z uczniami. Kto przejmie władzę po Barrym? Jak daleko się posunie w tym zaciekłym konflikcie? 2015-02-03T08:45:44 https://fwcdn.pl/webv/53/14/35314/casual.35314.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/286/696586/the_casual_vacancy__trailer___bbc_one.vp9.720p.webm
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
na podstawie
J.K. Rowling (powieść)
studio
British Broadcasting Corporation (BBC) / Home Box Office (HBO)
tytuł oryg.
The Casual Vacancy
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Painswick, Northleach, Minchinhampton, Stroud, Stonehouse, Bisley i Bristolu (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Brakowało kilku postaci i wątków z książki, ale klimat mieściny opisanej przez J.K. Rowling był zachowany :)

Wg mnie Rory Kinnear świetnie zagrał Barry'ego :) No i Michael Gambon też był świetny :)

Gdzie mogę zobaczyc ?

Michael Gambon znowu zagra postać JK Rowling, ale tym razem zupełnie inną. Spodziewałam sie, że do roli Howarda wybiorą kogoś o pokaźnej tuszy:) Ale jeśli chodzi o aktorstwo to nie ma obaw, że Gambon sobie poradzi:)

Aktorzy nie uratowali

ocenił(a) serial na 5

Choć zagrali świetni aktorzy, serial o wiele słabszy niż książka. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones