PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169994}

Transformers: Niszczycielskie maszyny

Beast Machines: Transformers
6,9 291
ocen
6,9 10 1 291
Transformers: Niszczycielskie maszyny
powrót do forum serialu Transformers: Niszczycielskie maszyny

Wybaczcie moje nastawienie, ale obejrzałem 1-wszy odcinek i śmiem stwierdzić od razu, że nie będę tego oglądać...
Jestem fanem Beast Wars, ale tego nie mogę znieść... Co do tematu: kontynuacja? A gdzie się podział SilverBolt? Rhinox? Czemu niby na początku widzimy ich w pierwszych, podstawowych formach, a nie w transmetalowych? I do tego ta nieklimatyczna muzyka... Eh, jeżeli to jets kontynuacja, to czemu twórcy zapomnieli o Beast Wars?

s3nior

Obejrzyj cały 1 sezon wszystko jest wytłumaczone dlaczego są w 1 formach i dlaczego brakuje tych 2 wszytko się wyjaśnia ale to i tak nie to samo co stare dobre Beast Wars.

Jack_Skellington_2

obydwu was doskonale rozumiem. Twórcy chcieli zrobic mroczniejszy serial, i troche namieszali.. za bardzo. Najlepiej ominąć ten serial szerokim łukiem.

ssendas

a mi się podobał,

ssendas

No nie przesadzaj. Ja obejrzałem całość i nie żałuję a na początku też mnie odrzucało. Szczególnie wygląd głównych bohaterów woła o pomstę do nieba. A walki w ich wykonaniu to miotanie fireballami czy piorunami które rozwalają na raz kilka transformerów wielkości czołgu co moim zdaniem jest przegięciem. Zniszczono niektóre charaktery tj. blackarachnie z której zrobiono 100% maximalke i silverbolta z którego zrobiono palanta i bufona;( Fajne są częste zwroty akcji ale ogólnie jest za dużo metafizyki tj. gadanie o wyroczni, wizje i medytacje optimusa. Klimat można powiedzieć matrix-owy. Nie ma co porównywać do kosmicznych wojen ale jest całkiem nieźle. No i nareszcie wiadomo jak to się wszytko skończyło;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones