Trawka
powrót do forum 8 sezonu

Dla zainteresowanych bedzie 8 SEZON Trawki
Szef stacji SHOWTIME oficjalnie juz zapowiedział :)

ocenił(a) serial na 7
Don_Fazito

link?

danteusz

http://www.youtube.com/watch?v=Wl7OHvNWw5s
Aktorzy muszą tylko podpisac nowe kontrakty ale to tylko formalnosc :)

ocenił(a) serial na 7
Don_Fazito

to nie jeest zadne potwierdzenie
David Nevins said that ,,he's optimistic,,
i data 5 sierpnia

ocenił(a) serial na 10
Don_Fazito

mogliby zakończyć już ten serial... zupełnie zmienił się jego klimat w porównaniu z pierwszymi sezonami

ocenił(a) serial na 9
e_myszka

Pierwsze sezony były dobre póki nie spalili Agrestic. Później jak by robili na siłę ale mimo wszystko będę z niecierpliwością oczekiwał kolejnych sezonów. Polubiłem Botwin`ów i całą resztę:)

ocenił(a) serial na 7
Don_Fazito

o boże po co przeciągać tą tragedię.
e_myszka ma rację to całkiem inny klimat niż na początku.
i wcale nie jest przez to lepszy.

ocenił(a) serial na 9
Don_Fazito

po 8 odcinku 7 sezonu myślałem że w końcu się coś ruszy ale to co później zobaczyłem tylko uświadomiło mi że ten serial już dawno powinien się skończyć

Don_Fazito

Patrząc na to jak zakończył się ostatni odcinek siódmego sezonu coś wątpię w to ze będzie 8 ;D ale faktem jest ze 7 sezon był okropnie słaby tak więc mogliby już zaprzestać ciągnięcia dalej tej historii bo to robi się juz nudnawe...

Atena2121

A dla mnie przydałby się jeszcze 1 sezon. Wciąż jest niepozamykanych ostatecznie wszystkich wątków, więc ósemką bym nie pogardził :>

Atena2121

racja, na tym by się mogło zakończyć i pozostawic tą niepewność, właściwie to od wyjazdu z agrestic się zacżęło straszne kombinowanie, każdy z osobna wkurział coraz bardziej i każda sytuacja była ogólnie coraz bardziej wkurzająca i tyle

Atena2121

Miałem poważne wątpliwości czy nie obniżyć Weeds oceny na filmwebie, sezon siódmy był całkowicie nijaki, 13 odcinków przemknęło i w sumie nic ciekawego się nie stało. Do tej pory wystawiłem 6, ale po tym sezonie zastanawiałem się nawet nad 5. A tak na marginesie pierwsze trzy uważam za rewelacyjne, bardzo mocne 8, im dalej tym bardziej poziom leci w dół.

ocenił(a) serial na 9
indyjones

Koniec serialu to dobre rozwiazanie. Nancy nie żyje i koniec. Co to za serial bez marihuanowej mamuski...no chyba ,że zabójca nie trafił ;P Wydaje mi si e jednak ,że bez sensu ciagnąc to dalej . Tak jak mówili moi poprzednicy - w 7 sezonie nic ciekawego sie nie działo .

PS : Jedyna osoba ,która mogłaby zabić Nancy to chyba jej dziewczyna z celi... pewnie dowiedziała się ,że zrobiła ja w jajo i zakończyła to w swoim stylu.Chociaż podobno woli palic tych ,których nie lubi...

ocenił(a) serial na 7
emdma

Nie wiem gdzie ty widzialas/es ze ktos strzelał do Nancy.
Mial ja ktos na celowniku, ale nikt nie strzelał. Chyba ze cos z zona przespalismy.
A strzelec nie wygladał na kobiete, wg mnie.

ocenił(a) serial na 9
milosnik

No chyba przespaliście... miał/a ja na celowniku i na końcu na czarnym ekranie padł strzał . Może to nie kobieta , tylko sie domyślam kto inny mógł to zrobić.

ocenił(a) serial na 7
emdma

przepraszam nasza wina. masz rację co do strzału.

ale mam nadzieję, że nie będzie kontynuacji

indyjones

Zgadzam się, cały serial jak mieszkali na początku w agrestic był zajebisty a potem to już w dół leciało.
Moim zdaniem to powinien być już ostatni odcinek, po co robić kolejny sezon ?

ocenił(a) serial na 7
liverpool

Ciekawostka: Snajperka w ostatniej scenie posiada tłumik. Strzał po wygaszeniu ekranu nie jest wyciszony.
Wnioski można wyciągnąć samemu.

ocenił(a) serial na 7
yashek

Czyli strzał padł z innej broni, może ktoś zabił strzelca?

ocenił(a) serial na 9
milosnik

Może tak,a może nie ... własnie o to chodziło twórcom serialu ,żebyśmy sie domyślali.Albo w ten sposób zakończyli serial ( w co wątpię ) ,albo musimy z niecierpliwością czekać na nowy sezon ...

ocenił(a) serial na 7
yashek

Skąd wiesz, że miała tłumik? Była wyjątkowo niedokładnie pokazana, wg. mnie ciężko ocenić czy tłumik miała, czy nie. Za to strzelec był w bliskiej odległości, strzał padł po chwili, więc Nancy mogłaby zdarzyć usiąść. W tym serialu wszystko może się stać. Może ją sklonowali w więzieniu?

Don_Fazito

wiadomo cos wiecej na temat tego 8 sezonu? jakas data?

ocenił(a) serial na 8
kama555

mi się wydaje że powinien być jeszcze jeden sezon bo tak naprawdę nie wyjaśniło się jeszcze wiele watków.

MartynaPokrzywa

to prawda, poza tym chetnie sie jeszcze posmieje

ocenił(a) serial na 8
kama555

jestem ciekawa co u Celi ;D

MartynaPokrzywa

Kończcie już to, genialny serial spada w dół i w dół a oni zamiast już zakończyć to by zapamiętano ich jako bardzo dobry serial chcą chyba sprawić byśmy zapamiętali średnie show ;/

liverpool

zawsze chodzi o kase. jakos teraz nie chce zeby zakonczyli, mogli przed 7sezonem ,ale teraz jakos nie.

użytkownik usunięty
kama555

Dokładnie. Brakowałoby mi Botwin'ów.

ocenił(a) serial na 9
Don_Fazito

Jest już potwierdzenie 8 sezonu. Pod linkiem jest informacja prasowa na oficjalnej stronie serialu.
http://www.sho.com/site/announcements/view.do?articleid=1964

reese

czy wiadomo coś na temat Conrada albo Celia? chciałbym żeby te dwie postacie wrócili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones