PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,4 2 819
ocen
7,4 10 1 2819
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości

kiedyś pytałem cię jak Victoria się dowie, że Maria jest jej córką, nie wiem czy pamiętasz, wtedy napisałaś mi ,że niby przyjdzie do jej domy, zobaczy ten krzyż , który dostała od Ojca i wtedy się kapnie. Tylko ,ze ona już dziś poznała prawdę :D W domu Sandovallów Max wyznał ze Juan Pablo jest ojcem Marii.

devilll2305

Acha już wiem , właśnie przeczytałem streszczenie następnego odcinka i wiem, że zabawa w poszukiwania potrwa nadal, jeszcze kilka odcinków , tak jak pisałaś, ale idiotyzm niesamowity. Ten Juan Pablo tak rozpacza , że matka nie chce wyznać prawdy Marii, ale jak wyznał ją Max, to księżulek postanowił dalej się jeszcze pobawić z Vicotorią, hehe co za kretyn...

devilll2305

Pamiętam, że odpowiadałam na takie pytanie ;) I nic się nie zmieniło od tego czasu ;) Victoria zobaczy ten krzyżyk i się nie kapnie od razu, tylko gdy MD jej powie, że ten krzyżyk podarował jej ojciec i że JP jest jej biologicznym ojcem ;) Jak widzę sam sobie odpowiedziałeś, ta akcja w ostatnim odcinku jest idiotyczna i absurdalna.... Dla mnie to było nienormalne, bo JP przecież skłamał. Wtedy bardzo mnie zawiódł, pamiętam... A Victoria sama mogłaby się domyślić...

jagodajulia

No dokładnie, jaką trzeba być idiotką, żeby się nie kapnąć, że MD to jej córka, tylko przy jednej Marii cały czas się kręci JP . No ale to w końcu absurdalna , meksykańska telenowela :P

devilll2305

Tak, Victoria już miała tyle dowodów, aby się zorientować kto jej jej córką, ale ona jest tak ślepa, że brak słów. Telka jest fatalnie napisana i akurat w niej jest wiele absurdów...
Mimo, iż oglądam niewiele telek to niektóre były ciekawe i nieabsurdalne ;)

jagodajulia

chciałam Ci wysłać wiadomość prywatną ale nie mam możliwości. oglądam od niedawna tą telenowele i jestem już na 112 odcinku, podoba mi się. racja że nie które wątki są absurdalne ale podoba mi się. a miałam do Ciebie pisać bo chciałam żebyś mi poleciała jakieś inne telenowele do obejrzenia :) pozdrawiam i czekam na odp

coornelcia

Byc może zaciekawi Cię nowa telenowela Telemundo "Corazon Valiente". Co prawda znajdziesz ją na yt, ale po hiszpańsku. Myslę, że jak obejrzysz sobie pierwszy odcinek albo proma, to na pewno Ciebie zaciekawi. Z telenowel poleciłabym ci także "Duch Eleny" z Elizabeth Gutierrez, Segundo Cernadas i Aną Layevską. Ale poczekaj na odpowiedź jagodyjulii, bo na pewno poda Ci jeszcze lepsze telenowele :)

lucre

dzięki bardzo po propozycję :)) z chęcią zobaczę !!! pozdrówki

coornelcia

A skoro podoba Ci się "Triumf miłości" to polecam jeszcze (jeżeli nie oglądałaś) telke "Nie igraj z aniołem" z Maite Perroni i Wiliamem Levy'm w rolach głównych. To była ich pierwsza telka razem, a potem był "Triumf ...". A warto zobaczyć aniołka, zwłaszcza Levy'ego w roli psychoanalityka i Perroni w roli zbuntowanej Marichuy. Tym bardzie możesz to obejrzeć, bo fabuła "Nie igraj..." i "Triumf..." jest bardzo podobna. Nie będę tu pisać, co jest podobne, bo jeżeli tego nie oglądałaś, to nie będę Ci psuć tej przyjemności. Moim zdaniem w aniołku było strasznie czuć tę chemię pomiędzy Levy'm a Perroni, a w "Triumfie..." już mniej. Także jeżeli jeszcze nie oglądałaś "Nie igraj z aniołem", to Ci polecam.

lucre

no właśnie podobno trium jest gorszy od nie igraj z aniołem. i jest o niebo lepszy więc chyba z chęcią to obejrzę !! a jak na coś jeszcze wpadniesz to wal !! :D

coornelcia

No właśnie pomyślałam sobie o "Zbuntowanym aniele" z Natalia Oreiro i Facundem Arana.
P.S. Obecnie na Zone Romantica leci emisja powtórkowa remake'u "Zbuntowanego..." pod tytułem "Do diabła z przystojniakami" z Alisson Lozz i Eugeniem Sillerem(z nim na tv puls leci teraz "Pokojówka na Manhattanie").
P.S.2. Eugenio grał z Maite Perroni w "Mój grzech", a jeśli chcesz to możesz obejrzeć także z Williamem Levy'm "Zaklęta miłość" (o ile dobrze pamiętam to miała 90 albo 95 odcinków).
Oglądałam bardzo dużo telek, praktycznie od małego z mamą, więc jakbym tu je wypisała, to byś nie dała rady ich wszystkich obejrzeć :). Ale właśnie mogłabyś zobaczyć "Zbuntowanego Anioła" (jeżeli jeszcze tego nie widziałaś) tym bardziej, że każdy go oglądał, tylko nie wszyscy się przyznają :)

coornelcia

Hej :) Ja Ci odpisałam, mam nadzieję, że doszła wiadomość ;) I tak to prawda, Nie igraj z aniołem jest o wiele lepsze od Triumfu miłości...
Co do Zbuntowanego anioła ja nie oglądałam :D Miałam to zrobić jakiś rok temu, ale po jakiś 20-stu odcinkach totalnie mnie nie wciągnęło, więc odpuściłam...

ocenił(a) serial na 7
devilll2305

w którym odcinku, numerze Victoria w końcu odgadnie że MD to jej córka?

galadriela

W odcinku 139/140.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

uuu no to jeszcze poczekam :D dzięki :D

galadriela

Proszę ;)

jagodajulia

Witam Czy wiecie skad sciągne cały serial??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones