PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,4 2 819
ocen
7,4 10 1 2819
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości
Kasia_Piesik1990

Poza genialną grą aktorską Danieli Romo i Dominiki Palety w telenoweli nie ma nic wartego uwagi. William Levy może zaoferować jedynie urodę, podobnie zresztą jak Maite. Livia Brito w scenach płaczu bardzo irytowała. Historia z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej absurdalna, nawet jak na telenowelę. Nie polecam.

ametyst0

oglądałaś Włoską narzeczona?;) Livia Brito też ciągle tam płakała. Jak na razie z tych co się pojawiły na ipli wybrałam Sortilegio (Levy nawet dobrze tam wypadł) i od czasu do czasu oglądam Zbuntowanych. Dzięki za opinie

Kasia_Piesik1990

Nie, Livia w głównej roli to dla mnie za dużo (tylko moja sympatia do Angie Boyer utrzymała mnie przy oglądaniu "Otchłani namiętności"). Do dzisiaj lubię zerkać na Sortilegio, chyba jedyna dobra telenowela z Levym, duża w tym zasługa chemii miedzy nim a J. Bracamontes.

ametyst0

Nie tylko chemii. To jest również telenowela z zaskakująco niskim współczynnikiem występowania absurdalnych sytuacji;)

Kasia_Piesik1990

W przeciwieństwie do "Triumfu...", w którym występują wirusy salmonelli, kilkudniowe spowiedzi i przeszczepy od osób po nowotworze. :)

ametyst0

Po napisaniu tamtej odpowiedzi wyszłam teraz przeczytała Twoją i aż oczy z orbit mi wyszły;) tak jak medycyna mogłaby pójść do przodu i można by było wykonywać przeszczepy od osób po nowotworze tak nigdy bakteria w wirus się nie zamieni;)

Kasia_Piesik1990

O cudownym uzdrowieniu bohaterki granej przez Brito, która odzyskała władzę w nogach i wstała zaraz po operacji, nie wspomnę. Nie wiem, dlaczego wszyscy się nią zachwycają. Dostała za tę rolę nagrodę, a tak naprawdę przez pół telki płakała i robiła dziwne miny.

ametyst0

więc ona wcale utalentowana nie jest - we Włoskiej Narzeczonej też tylko płakała;)

Kasia_Piesik1990

Chyba "Triumf miłości" odniósł duży sukces poza Meksykiem. Ponoć telenowela nie spodobała się Delii Fiallo. Poza tym Maite jest zdecydowanie za niska na modelkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones