PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163925}

Troskliwe misie

The Care Bears
7,0 3 681
ocen
7,0 10 1 3681
Troskliwe misie
powrót do forum serialu Troskliwe misie

Moja ukochana bajeczka z dziecinstwa:) UWIELBIAM JA!! Szkoda, ze nie puszczaja juz jej w tv- uwazam jednak ze powinni, bo jest duzo bardziej wartosciowa niz Pokemony i tym podobne...

Martine

Ja też kochałam tą bajkę. Musze powiedziec, że z wielką ochotą znowu bym sobie oglądneła... Dlaczego jej nei puszczają już w tv?
Przeciez masz rację, to dużo bardziej wartościowa bajka niż Pokemony czy inne bzdety, które małe pociechy nic dobrego nie uczą...

Ah, rozmarzyłam się ...

Martine

Zgadzam się z Wami w 100%, ale tylko pod jednym względem, że to cudowna bajka, która uczy dzieci wszystkiego co dobre i przy tym smieszy, ale nie macie racji, że nie puszczają jej w TV, bo niedawno ją oglądałam i bardzo się uśmiałam :] Od razu przypomniało mi się jak byłam mała i czekałam na następny odcinek Troskliwych Misiów, tak samo jak na Smurfy czy Gumisie, które też niedawno oglądałam w Tv :]

Martine

Puszczają w telewizji , przed chwilka ogladałam - TA bajka ( troskliwe misie ) leci NA dziecięcym programie - MINIMINI - Pozdrawiam

Martine

Kochani !!! Troskliwe Misie możemy oglądać codziennie na programie "Mini mini" o godzinie 13 i 19!!! Więc nie czekajcie bo właśnie jest godzina 19 !!! Lećcie przed telewizory !!!

unikalna

Na jakim kanale to kiedyś leciało? A pamięta ktoś bajkę podobnej do tej tylko o owcach była?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones